Joe
Joe - avatar

Hernica - herný blog

(Shameless selfpromotion)

Nie je to už síce najnovšia novinka, ale od konca minulého roka mám svoj vlastný blog o stolných hrách. Pravda, na blogy typu "Frodovy deskové hry" s ich obsahom a trvaním (nieto zahraničné blogy) sa zatiaľ nechytám, ale hádam prispejem svojou troškou do mlyna málo rozčerených herných vôd na Slovensku a v Čechách.

Ak máte záujem, môj RSS kanál vás očakáva!
http://stolne-hry.blogspot.com
5.5.2010 15:20:32

Joe

Hernica
Trošku vlastnej polievočky :)

Rad by som vedieť vaše názory na Hernicu. Či ju čítate, prípadne odoberáte RSSky, ako sa vám páči a či to nie je len písanie do česko-slovenského vetra...

Vďaka!

18.6.2010 14:34:01

aj aj
Odoberám RSS a aj čítam :) A je to pre mňa určite prínosný zdroj informácií. Okrem toho linky na veľa článkov posielam na twitter.

18.6.2010 14:48:52

díky
Dík za tip! Udělal jsi moc pěknou recenzi 1830, stávám se pravidelným čtenářem :)

18.6.2010 15:22:20

Joe

Richmond
No, na recenziu to ešte nie je (chýba tam ten aspekt "hral som trikrát" :) ), ale je to také zhrnutie hry pre ľudí, ktorí tento systém ešte nepoznajú.

Na to má práve slúžiť Čitateľský denníček - môj pohľad na hru po prečítaní pravidiel (a často sledovaní diskusií a článok o hre aj mimo pravidiel) bez toho, že by som hru ešte hral.

18.6.2010 15:24:50

Joe
jo to správnej termín!

18.6.2010 15:28:27

Vybíráme z Bazaru

Planto Nubo ENG
Planto Nubo ENG
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas