chrlení nových her

Tak už by mohli všichni přestat s tím chrlením obrovského množství her a vydat se cestou třeba Days of Wonder, kdy vydávají pár her za rok. Já osobně přestávám mít o těch všech hrách přehled a když chci něco pořídit, tak málem nevím čím začít nebo vím, ale jsou to hry staronové, protože jsou prostě na řadě. Na ty momentálně nové třeba vůbec nedojde, protože potom už zase budou jiné. Samozřejmě jako správný fanda chci věřit, že existuje spousta námětů a spousta herních mechanismů, ale proč to vydat všechno najednou a potom to jenom minimálně obmněňovat. Vím, že je boom deskovek a je to dobře, ale proč jich nemůže být plácnu třeba 1000 a musí jich být 10000. Pro mně osobně potom získání určitých her ztrácí kouzlo. Např. dnes se v diskusi objevily další dvě hry Cyclades a Gardenfurys a mě vůbec nezajímá co to je a o čem jsou, no to by se mně ještě před takovými dvěma roky určitě nestalo. Jaký je Váš názor ? Samozřejmě očekávám, že mě někdo rozcupuje. Ale já osobně chci míň a lepší než chrlení nesmyslů, jak na běžícím páse, jelikož snižují hodnotu celého deskovkového světa.
17.2.2010 19:04:29

Deth
Huh, tak to prekvapili i nas:) Jeste nedavno tvrdili, ze si Seaside nechavaji na vanocni sezonu;)

16.5.2010 13:03:40

PJ

Deth
Nevěř Londýnu, Josefe. Ač s Albi sympatizuji, tak k těm termínům přistupuji pouze jako k orientační informaci.
Jinak teda česká Finca mě teda pořádně překvapila. Opět jsme zamáčkl slzu při pohledu na hry, kterým by češtinu slušela a při pohledu na to, co se u nás vydává... že by měla hráčská většina tak divný vkus?

16.5.2010 13:09:55

PJ
Finca ma oceneni, to je predpokladam hlavni kriterium vyberu, proto vysel i nemastny neslany Keltis...;)

16.5.2010 14:19:08

Joe

Tak potom
dúfam, že niekto zoberie aj také Tobago (predpokladám, že bude jedným z finalistov pre tento rok!) a spraví česko-slovenskú verziu!

16.5.2010 17:49:52

Dominion Intriky
Vzhledem k tomu, že toto rozšíření má jeden z e-shopů již v nabídce jako předobjednávku, tak o dodržení data 1. 6. 2010 obavu nemám. Jak to bude se Seaside, to se musíme nechat překvapit.
Nebo se najde někdo, kdo má kontakt na někoho z Albi a podá zprávu, aby nám udělal jasno?

16.5.2010 18:14:49

Joe
Na Tobago uz mam desli dobu zalusk a IMHO neni duvod delat lokalizovanou verzi, mozna se pletu, ale mam pocit, ze herni material neobsahuje zadne texty. Nebo jde o to, ze bys radeji SK navod nez CZ?

17.5.2010 12:57:36

Tobago
je zcela jazykově nezávislé. Pravidla by tu snad měla být ke stažení.

17.5.2010 13:43:21

Joe

No dooobre
Tak zrovna Tobago nie je najlepší kandidát :-p

Ale iné hry, vhodné prekladu, som myslel... Nielen "Spiel des Jahres gewinner"...

17.5.2010 13:55:58

Dominion rozšíření
Tak už je to tutovka. Opravdu vyjdou obě rozšíření: Pobření a Intriky 1. 6. 2010. Planeta her je má obě na předobjednání.

Nuže musím opravdu šetřit, neboť první den v červnu budu objednávat obě rozšíření k Dominionu a k tomu bude jistě k dostání i další battle pack Arcane Fire k Warhammer Invasion. Červen začne pěkným průvanem v peněžence.

21.5.2010 09:56:47

Vybíráme z Bazaru

Battlelore
Battlelore
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas