Aplikace na zapisování konečných i průběžných výsledků

Ahoj, používáte někdo aplikaci fungující na Androidu na zapisování výsledků her?

Já jsem zkoušel několik aplikací (nejdříve pro konkrétní hry), ale postupem času jsem došel k tomu, že nechci mít na telefonu 10 různých aplikací pro jednotlivé deskovky. Spíš by se mi líbila univerzální appka - zápisník, který umožní sledovat výsledky odehraných her i pomůže při sledování a zapisování bodů v průběhu hry.

Vyzkoušel jsem Score Assistant (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ledoc.scoreassistant) a ScorePal (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hfd.scorepal), u kterého jsem zatím zůstal. Je zadarmo, má vazbu na BGG a podporuje libovolné hry. Sice mi pár funkcionalit/nastavení chybí (skriptování skóre, např. u Agricoly 2-3 divoká prasata = 2 body; podpora dynamických kol, třeba pro zapisování Tichu, Žolíků apod., kde se hraje na předem neznámí počet kol), ale autor aktivně komunikuje a tyto funkcionality plánuje doplnit...

Máte někdo zkušenosti s jinými aplikacemi? Předem díky
17.1.2018 15:20:20

Mám také Board Game Stats a naprostá spokojenost.

My využíváme statistiku, kdo je ve hrách nejúspěšnější, případně, kdo v které hře je nejlepší. Lze tam zapisovat i body, minimálně konečné. Průběžné nevím.

To @Sady zálohu můžeš provádět i jinak, než zaplacením cloudu. Lze si data exportovat do mobilu a nebo nabízí i poslat si zálohu na mail.

23.9.2022 14:15:48

@tokura ano, je to jak říkáš. Bohužel na to musíš explicitně myslet a spouštět export ručně. Ten cloud se synchronizuje automaticky a za ty dvě koruny je to v podstatě taky zdarma. :)

@OUTbrain BGStats má skvělé přesně to, co z ní BoardRecord prostě okopíroval. ;-)
Neříkám, že je špatně “přepoužít” co se osvědčilo, nicméně na BoardRecord mě osobně odrazuje právě vzhled a fakt, že to vyvíjí jeden nadšenec zdarma (v takových případech se může snadno stát, že podpora skončí spolu s opadnutím nadšení).

23.9.2022 18:06:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Total domination
Total domination
Akt. cena: 630 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas