Tlacitko Hodnotenie

Zdravim,
mam taky mensi problem s tlacitkom 'hodnotenie'. Vzdy ked sa snazim ohodnotit hru, vyhodi mi to error "Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!" Prihlasena som. Skusila som sa i odhlasit a znova prihlasit. Nic. Skusila som i pod IE, tiez nic. Robim nieco zle?
Dakujem
23.9.2011 14:47:09

EDIT
Dvojity prispevek - jesteri uz maji muj pocitac v moci!

23.9.2011 15:35:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Gwathiell
Je to spiknuti jesteru z pekel, kteri nas chteji ocipovat a Zeus je jen loutkou v jejich zvrhlem planu. To vsak neni vse - dokonce napadli mysli Krena s Ringem, kteri se spolu domlouvaji na spolecnem hrani Space Empires 4X. Svet se riti do zahuby a posledni dny stravime v silenem karnevalu kanibalismu a agonie!

A ted vazne - zkus napsat soukromou zpravu uzivateli Zeus, mel by to vyresit.

23.9.2011 15:35:46

Hodnocení
Myslím, že text té hlášky je blbě. Mám takový dojem, že hodnotit hru, lze až od minimálního zisku bodů důvěryhodnosti uživatele, ale nejsem si jistý. Když tak napiš přímo Diovi.

PS: To jsou ty podmínky a pravidla webu přístupná na jednom místě po kterých tak volám.

23.9.2011 15:35:49

to kren
musis volat vic nahlas (e;

23.9.2011 15:38:40

SYDO
:-DDDDD

23.9.2011 15:49:47

Skutečně špatný text...
Správně by tam mělo být "přihlášeným uživatelům, kteří mají ověřenou emailovou adresu".

A nějaký obsáhlý text v patičce stránky by to vážně neřešil. To vyřeší jednoduše a elegantně oprava tohoto textu při kliku na hvězdičku k ohodnocení hry :-)

23.9.2011 16:00:50

to Zeus
Nemyslím v patičce. Myslím na rozkliknutí stránku (y), kde by byla na jednom místě soustředěna pravdla používání webu + všechny omezující podmínky pro různá místa webu. Prostě když chci zjistit jak se co hodnotí, co můžu a nemůžu, kam mám přístup a kam nemám, tak abych to našel na jednom místě.

23.9.2011 16:14:53

Moje filozofie...
Když chce někdo něco udělat a ono to nejde (z libovolného důvodu), tak to přesně v tom místě tomu člověku říci... Proč to nejde a případně co má udělat pro to, aby to udělat mohl.

23.9.2011 16:35:21

to Zeus
Dakujem za upresnenie.. mam este taky follow up k tejto otazke.. ako si mozem znova vyvolat moznost overenia e-mailovej adresy? Som sice tu len cosi vyse dvoch mesiacov, ale v schranke uz nenachadzam email od Vas. :( A to si ich normalne uschovavam. :/

23.9.2011 23:00:28

Gwathiell
Pozri do spamu. Mne chodia maily zo ZH rovno do spamu :D

24.9.2011 01:22:57

to Kaves
V spame ich nemam. Ak to prislo hned po registracii.. tak je to odtial uz davno vymazane :( Vtedy som si nevsimla a spam si pravidelne mazem :(

24.9.2011 12:05:44

to Zeus ad filozofie
Mít pravidla v přehledu na jednom místě nevylučuje tvou filozofii, upozorňovat každého na poslední chvíli, těsně před použitím. Může to být tak i tak a mít navíc jednu souhrnou informační stránku, kde se každý předem může dovědět všechno od "a" až do "z" není žádná práce navíc. Nicméně je to tvůj web a stejně si uděláš to co ty budeš považovat za vhodné.

24.9.2011 20:39:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak opraveno...
Při pokusu o hodnocení se již korektně zobrazuje hláška o nutnosti mít ověřený email. Současně jsem opravil i to, že lidem, kteří nemají ověřený email, tak se zobrazuje červená hláška o této skutečnosti na všech stránkách ZH.

Co se přesouvání emailů do složky spam týče, tak si prosím doménu Zatrolených her dejte na whitelist (i když třeba na Gmailu netuším, kde se taková volba skrývá).

24.9.2011 22:41:45

to Zeus
Dakujeeem, overenie prebehlo spravne a uz mi vsetko funguje. :)
Co sa gmail tyka, spravidla funguje v spamovom adresari e-mail oznacit ako "not spam" pripadne sa da nastavit filter.

24.9.2011 23:23:13

Vybíráme z Bazaru

Bestie
Bestie
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas