Řazení souborů, hodnocení atd. dle data, notifikace

Občas jsem narazil na zvláštní řazení souborů ke stažení a hodnocení.
Jsem pravidelný návštěvník stránek a zajímají mě nové přízpěvky ke hrám:
1. Hodnocení, mám problém zjistit, které hodnocení bylo přidáno v poslední době.
2. Řazení souborů ke stažení. Pokud chci zjistit, který soubor je nejnovější, tak musím pracně dohledávat.

Jen námět, úplně nejlepší by bylo, kdyby mně přišla notifikace ke hrám, které mám v seznamu, pokaždé, když se ke hře něco přidá (možnost změnit v nastavení).
21.2.2021 18:31:28

Joe

Tu sa pridávam - dalo by sa ošetriť poradie súborov, najlepšie zoradiť zhora najnovšie? Lebo teraz nie sú zoradené vôbec nijak :)

-------------------
Prekladateľ Joe

10.4.2024 17:13:22

@tokura @Joe 

Je pravda, že řazení souborů je náhodné( vůbec nechápu proč?),

ale datum nahrání souboru je jednoznačné ;-)

Hodnocení mi nepřijde důležité, takže jeho řazení už vůbec.

10.4.2024 20:35:10

@Bandy75 Jsou hry, kde je počet souborů opravdu velký, protože třeba jsou tam soubory s překlady karet atd. pokud hledám konkrétní věc, tak už mě to zdržuje. Třeba hledám poslední opravená pravidla, pokud jsou tam troje pravidla mezi 30 soubory, tak musím dohledat všechny pravidla a porovnat datumy. Když to bude seřazení, tak vezmu nejnovější soubor s pravidly a dál hledat nebudu.

To stejné u recenzí (myslím tím až pětihvězdičková hodnocení s popisy), říkejme tomu názory. Byly hry, většinou nové, kde mě zajímaly názory ostatních a protože jsem na ně koukal pravidelně, tak jsem se chtěl podívat pouze na nejnovější, ostatní už jsem viděl.

Rozumím tomu, že jsou uživatelé, které to nezajímá a tedy je jim jedno, zda jsou seřazené, či nikoliv.

21.4.2024 00:50:38 | Upraveno autorem (porovnej)

@tokura 

Každopádně notifikace na nový soubor ke stažení u sledované hry bych také ocenil, i když to není nutnost.
Nové soubory v “Překladech” jsou přehledně označeny k jaké hře patří, takže je to jednoduché prolétnout očima, který mě zajímá.

Občas narazím na soubor ke hře, kterou nemám v hledáčku, ale po přečtení vložených pravidel mě začne zajímat ;-)

21.4.2024 09:47:07

Vybíráme z Bazaru

Cyberion (+obaly)
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas