přidávání souboru - poznámky

Ahoj, měl bych námět k zamyšlení:
Nebylo by možno u formuláře na přidávání souboru udělat nějaké okno na poznámku, kam by člověk mohl napsat nějaký krátky text typy "kompatibilni s tou a tou verzí pravidel " "překlad podle x-té edice" ... apod.?
16.2.2009 21:38:17

A není to zbytečné?
Vžycky to přece můžeš dopsat přímo do toho souboru, ne?

16.2.2009 22:47:13

dlouhé a nepřehledné názvy souborů
To sice můžeš napsat přímo do jména souboru, ale představ si, že se název najednou roztáhne na 20, 30 slov? Kdo to pak má číst (nehledě na to že se to ani nevejde na řádku)?

Malý příklad: Dejme tomu, že chci nahrát souhrn pravidel pro Descenta, v kterém budou už zahrnuty rozšíření Well of Darkness a Altair of Despair. Tudíž minimalistický název by zněl asi takhle - Prehled_pravidel_Descent_JitD_WoD_AoD_errata_1_4 ... což zní opravdu otřesně. Pokud by existovaly poznámky, tak by stačilo napsat jen "Descent - Prehled pravidel" a do poznámek napsat, co je konkrétně obsahem atd.

17.2.2009 08:03:25

poznámky ad Morthe
Naprosto souhlasím!

17.2.2009 08:10:01

Poznámky
Souhlasím, a myslím, že spoustu lidí by ke svému výtvoru rádo něco připsalo...

17.2.2009 08:50:51

Já už o tom kdysi dokonce uvažoval :-)
OK, opět se nad tím zamyslím, jak to hlavně udělat ve vztahu k aktualizacím, kdy se může změnit i popis, ale soubor ještě čeká na schválení. Zkusím udělat o tomto víkendu.

17.2.2009 09:49:25

upřesnění
Neměl jsem na mysli dát to do NÁZVU souboru, ale do samotného OBSAHU souboru ...

17.2.2009 11:13:48

ad upřesnění
Tak v obsahu souboru by to samozřejmě mělo být přirozeně. Jenže abys zjistil, cože v tom souboru vlastně je, musíš ho stáhnout. Zatímco když si to přečteš ještě před tím v poznámce k tomu souboru, můžeš se rozhodnout, zda ten soubor vůbec chceš stahovat.

17.2.2009 12:40:04

Jasně
Určitě to udělám tak, aby se u souboru objevila nová položka s popisem souboru (bude možné i editovat).

17.2.2009 13:43:52

Popisy souborů ještě před stažením
Tak základní podoba popisů je hotova. Při prvotním nahrání souboru je možné k němu připojit popis, který se pak zobrazí na stránce s detailem souboru a odkazem ke stažení.

Tento popis v současné době není možné měnit (bylo by to vzhledem ke schvalování aktualizací trochu složitější a myslím si, že to nebude třeba).

Pokud i přesto budete chtít doplnit popis k již existujícímu souboru, stačí mi napsat soukromou zprávu a popis přidám.

21.2.2009 19:25:51

pridavanie a ine..
zdravim..ak mozem aj ja mat otazku ku tomu pridavaniu..
1.ako je to s pridavanim suborov (napr scany pravidiel), ked pre obrazky plati, ze nemozu byt z ineho vebu? z toho, co som vyrozumel, su scany pravidiel a kariet, preklady a pod. ok, ale autorske prava obrazkov z vebu platia?:) len som si vsimol taku hlasku, ked som chcel ku arene pridat obrazok krabice do polozky obrazky -ten som neskenoval-je z Eshopu:/ tak som trochu zmateny..ak som v omyle, kludne vytmavit aj cez postu:)
2.je pred "zverejnenim nejake schvalenie?" snazil som sa pridat polozku "ku stazeni"-rar do 150mgb, zatial sa to nezobrazilo..?
3.obmedzenie velkosti?

..mam tiez kopec otazok, napr mi nezobrazuje polozku můj profil, co za body, ako ich ziskam, ked nemozem prispievat..avatar nekomentujem lol:)
..mozno aj navrhov, napr funkciu-ikonku (nie len: Hru mam a Hru chcem /predpokladam,ze vlastnit/)ale aj dalsie kategorie ako napr. Hru chcem zahrat/skusit, Hru som skusil a nikdy viac a pod;))..mozno by som pridal stupnovitost (2D) prispevkov pod hlavnou temou, aby sa dalo v diskusiach "odbocovat"(napr. policko pri avatare, ak sa zaskrtne, po pridani zaradi prispevok poden a nie pod "hlavnu titulku-ci podtitulku diskusie"ci co to je;)
tiez by som uvital moznost editovat prispevky, aj ako titulku a mohlo by to byt konstruktivne vkladat nake tagy,ci?..ale mozem sa mylit..:)

inak paradny veb, smekam..:) a zda sa mi ze to tu zije..:) tak drzim palce a ospravedlnujem sa, ak sa pytam na veci, ktore su zrejme, len o nich neviem..

hram zdar a hracom zvlast!))

8.3.2009 16:14:52

zabudol som:)
..niekto tu kdesi mal poznamku o tom,ze by pri kazdej hre bola moznost zobrazit zoznam hracov a ich vstah ku nej (mam, chci a pod.)-koli priamemu kontaktu... zda sa mi to prima napad:)

8.3.2009 16:41:48

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail: Pád Avalonu
Tainted Grail: Pád Avalonu
Akt. cena: 1501 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas