Název inzerátu

Nebylo by možné dát do pravidel, aby v názvu inzerátu (předpokládám, že se zadává do kolonky "Předmět" - nevím, zatím jsem žádnou hru neprodávala) byl povinně název hry? Inzeráty nazvané "prodej" nebo "prodám" jsou k ničemu. Vzhledem k tomu, že jestli je hra v bazaru nebo nebo ne, se nedá vyhledat jinak než předpotopním způsobem Ctrl+F, tak tak názvy typu "prodej" by vůbec neměly být možné. Díky.
(Zrovna teď je v bazaru pár takových her je a kdybych ho neprojela položku po položce, tak takovou hru nemám šanci dohledat.)
31.3.2015 21:32:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Název hry
Svým způsobem to dává smysl, ale jsou zde i tací kteří občas prodávají třeba balík her najednou. V takovém případě je to téměř nevyhovující a je mi jasné, že když někdo prodává najednou třeba 10 her tak se mu to nebude chtít rozepisovat do 10ti inzerátů.

1.4.2015 00:45:50

mea culpa
Má vina ty inzeráty...Nevěděl jsem, co tam napsat. Dole je totiž kolonka hra, tak jsem myslel,že se to zobrazí jinak. prodávám poprvé

1.4.2015 08:01:55

Záložka
Pokud už to někdo někdy psal, tak sorry, nepročítal jsem celou diskuzi. Těch inzerátů v bazaru je mraky. Pokud je u inzerátu vyplněna hra, ke které se vztahuje, tak bylo pěkné mít v profilu hry záložku "Bazar" - hned vedle záložky Hraní. Kdyby se inzerát se hrou vyskytl v bazaru, objevil by se (třeba odkaz na inzerát) i v téhle záložce. Na naprogramování by to nemuselo být nic složitého a uživatel by hned věděl, jestli je tahle hra v bazaru. Jestli je to blbý nápad, tak nevadí, blbý nápad taky nápad:)

1.4.2015 08:19:37

meah
Přidávám se k meahově návrhu, podle mě dobrý nápad.

1.4.2015 09:23:23

Vybíráme z Bazaru

Plošinovka CZ
Plošinovka CZ
Akt. cena: 720 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas