Hledani

Jakpak se dostanu na clanek (ci jak je to vedeno) - Plán vydání her v češtině?
Hledal jsem jak ….., ale zbytecne. Kdyz nevim, pod co je to zarazeno(clanek, diskuze…), nemam sanci neco takoveho dohledat. Bude se to nejak menit nebo se spoleha na strejdu Googla? Ja ac jsem vedel co priblizne hledam primo na ZH jsem NENASEL. Musel jsem jit fakt pres Google.
 

---------------------------------
Dobro je prisjetiti se da prividno prav put prema cilju predstavlja u stvari pravodlivo krivudanje 
- Je dobré si uvědomit, že zdánlivě pravá cesta k cíli je ve skutečnosti zatáčkou doprava. 
==================
x - Everything is nothing - x

31.1.2024 20:14:00

Jestli myslíš Trolí hlídku, tak v Katalogu her mezi speciálními seznamy.

-----------------
předseda KDH Pajdulák

31.1.2024 21:13:03

jj, to je presne ono. Hledal jsem prestim hledal… ale nedohledal.
Dostal jsem se tam pres googla :-), ale diky.
Prijde mi to, jako vcelku dulezity odkaz (napr. narozdil od clanku, ktere maji za posledni 3 roky - 4 odkazy). Jestli by nestalo za to, ho ponekud uprednostnit z jeho vcelku dokonaleho maskovani :-)
Zvlaste, kdyz si s tou zmenou vizaze dal nekdo praci, kterra by se mela “prodat”

Naivne se domnivam, ze pokud nekdo hleda hru, pise uz do hledani v ramci menu. A sem prijde spise kdyz hleda neco, k cemu nezna nazev … ale mohu se mylit

---------------------------------
Dobro je prisjetiti se da prividno prav put prema cilju predstavlja u stvari pravodlivo krivudanje 
- Je dobré si uvědomit, že zdánlivě pravá cesta k cíli je ve skutečnosti zatáčkou doprava. 
==================
x - Everything is nothing - x

2.2.2024 01:51:31

Vybíráme z Bazaru

Mozzaroller
Mozzaroller
Akt. cena: 66 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas