Čím jsou pro nás ZH

Zaujala mě diskuze ve vlákně popisky/recenze, kde se nakonec začalo řešit co je důležitější jestli popisky, překlady, diskuze a podobně a zda tomu odpovídá i bodové ohodnocení.
Samotného mě zajímá čím jsou pro vás ZH, proto bych chtěl udělat tuto anketu.
K dispozici máte 10 bodů, které prosím rozdělte (na celá čísla) mezi následující položky, podle toho jakou důležitost jim zde na ZH přikládáte:
Popisky:
Recenze:
Překlady:
Fotografie:
Diskuzní fóra:

Do tohoto vlákna dávejte prosím pouze odpovědi. Na příkladné poznámky typu ...co je to zase za nesmyslnou anketu....si prosím vytvořte nové vlákno a klidně si ho nazvěte Proč nesouhlasím se Sasovou anketou :=).
Smysl této ankety je pouze informativní a nemá působit jako nátlak na změnu bodového systému...

Výsledky ankety:
Celková účast: 76 z toho 74 bylo zařazeno do vyhodnocení, 2 byly vyřazeny pro nesplnění podmínek (max 10 bodů pro jednotlivé kategorie)

Složení dle významnosti: stupeň - počet účastníků (% podíl ze všech zúčastněných)
? (0) - 9 (12%)
1 - 6 (8%)
2- 3 (4%)
3 - 3 (4%)
4 - 3 (4%)
5 - 19 (26%)
6 -6 (8%)
mušketýr - 12 (16%)
rytíř - 8 (11 %)
velekněz - 5 (7%)
král - 0 (0%)

Přínos ZH - procentuální podíl z max. možných bodů -dle pořadí:
1. Fóra 39,6 %
2. Překlady 27,4 %
3. Recenze 13,2 %
4. Fotografie 13,0 %
5. Popisky - 6,8%

6.1.2012 14:51:18 | Upraveno autorem (porovnej)

jak uz jsem nekde nedavno v nejakem vlakne psal
nejsem priznivec bodovaciho systemu obecne, s apriori predpokladem, ze bez bodovani tu nikdo nehne ani prstem. Na jednu stranu totiz verim lidem, ze kdyz neco udelat chteji, udelaji to, body nebody a na druhou stranu jsem zaroven skepticky k uvazovani, ze body tady z nekoho udelaji borce, kteremu se budou ostatni klanet a proto honem body body, nahnat reba na stvoce fotek jednoduse nacvakanych, hlavne ze je mam a snazit se jeste ukecavat, za co vsechno by jeste mohly byt, aby clovek, kteremu se ve skutecnosti vlastne nechce, vypadal jak pracant z pracantova, ve skutecnosi lacinne nabytymi body:-) a taky vim, ze jsem v tomto nazoru zde prakticky v mensine, ne-li zcela sam, takze to samozrejme nikoho nenutim ten nazor sdilet. Kazdy ma nazor svuj a svym zpusobem pravdivy.

12.1.2012 12:41:23

to Lino
To je zajímavé. Lidi tady v anktetě vysoko hodnotí diskuze a když chce někdo na nějaké téma s někým diskutovat tak se hned ozvou hlasy, že někdo něco zbytečně řeší a kolik to tady má řádek. Já tady teď diskutuju ve vší slušnosti a pokud to někomu vadí, tak ať to nečte. Neřeknu když se tady někdo napadá a osočuje, ale když si mám s někým co říct (napsat) a vysvětlit si postoje (notabene k věci - viz název vlákna), tak nevidím důvod, abych za to byl kritizován, že to má moc řádků.

edit reakce na další post: to lino
OK tak promiň ;)

12.1.2012 12:58:03 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
Psal jsem to obecně, tebe jsem nezmínil jako viníka, netřeba to tedy převádět do osobní roviny. To je zbytečná výzva.

12.1.2012 13:21:25

Body za palce
Myslím, že zavedením bodů za palce se tu ve značné míře zohlední to, pro KOLIK lidí byla práce nad překladem užitečná. (Už můžu říct, jak by to probíhalo u mě: pořídím si hru bez českých pravidel, stáhnu překlad a nejspíš automaticky dám palec nahoru.) A myslím, že se to může odrazit i u recenzí, fotografií, … Nejsem si jist, jestli je to správné nebo ne, jde o to, jestli se Zatrolené hry chtějí touto cestou dát.

12.1.2012 14:26:17

Vybíráme z Bazaru

Nova Luna
Nova Luna
Akt. cena: 414 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas