Chyba přidávání her v bazaru

Když chci přidat starší hru do bazaru, tak se hra nepropíše do inzerátu. U novějších her to funguje.

Testoval jsem to s více hrami a nepřidávají se zatím asi jen starší hry. (X-files CCG, Star Wars CCG, atd.)

Jelikož se nepropíše, nepřidá se fotka z databáze ani prolink do inzerátu a ani se nepošle upozornění všem, kteří mají hru ve wishlistu. 

 

12.9.2023 17:01:21

Díky za upozornění, problém nahlášen Diovi ;-)

12.9.2023 17:53:47

@Jedi A jak to prosím přidáváš? Dopředu říkám, že to okno s formulářem při přidání prodávané položky je stále v první verzi z počátku roku a chtělo by předělat (z dat a zpětné vazby, jak je používaný).

Obecně jsou položky přidávýny buď přes verze her (první 2 záložky), ale verze má stále lehce přes 3000 her z katalogu (20,5%) a tyhle hry co uvádíš je nemají. V takovém případě je potřeba přidat hru tou 3. záložkou “Předmět bez čárového kódu” (a to pojmenování skutečně v této situaci nedává smysl - viz výše zmíňka, že už krystalizuje, jak je potřeba tento fomulář předělat). A pak mi i tyto hry jsou přidat (minimálně do formuláře, nezkoušel jsem formulář odeslat, abych neplevelil Bazar).

Funguje tento postup?

13.9.2023 21:41:56

@Zeus Nefunguje to ani přes 1,2,3. záložku.. prostě se hra nepropíše.

 

14.9.2023 14:12:14

Tak oprava:

Propíše se to…ve 3. záložce, ale je třeba ještě před tlačítkem Zavřít nejdříve kliknout na tlačítko Přidat, které v záložce 2 není. (Asi u her, které tam nejsou, není tlačítko přidat a mě to zmátlo ve třetí záložce) Přehlédl jsem to.

 

14.9.2023 14:16:54

@Jedi Je to tak, osuhlasím s tím, že tohle okno potřebuje redesignovat. Mám to v plánu, jen teď víc času věnuju doplňováním verzí her s čárovými kódy, aby ta druhá záložka fungovala správně. Už jen tím se použitelnost taky zvedá (tím jak narůstá počet her s definovanými verzemi). Ale redesign to potřebuje.

14.9.2023 17:06:06

Ahoj, přesně tak jak popisuje Jedi - snažil jsem se přidat hru z katalogu “Root: Dominanty" rok 2022, ale není ve 2. záložce to tlačítko “přidat”, tím pádem mohu to jen zavřit.

Pomoci 3. záložky to funguje, ale je v inzerátu bez čárového kodu. Teď mi přišlo - možná u tohoto rozříření prostě není uveden čárový kod?

29.11.2023 15:13:35

@Zuzzuk - U toho druhého to jde, jen pokud už máme kód v DB. Tudíž když to nejde přes druhou záložku, přidej to přes třetí. 

Je to velmi neintuitivní a je v plánu redesign, snad bude brzo.

30.11.2023 21:41:31

Něco se teď rozbilo u nově přidaných inzerátů. Spousta z nich neukazuje odkaz (ba ani název) na prodávanou hru:

https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/232275

https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/232280/

https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/232284/

https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/232231

U toho posledního to funguje nějak napůl. Asi nějaké poryvy větru na Olympu :-)

9.2.2024 09:28:21

@kjus Díky za upozornění @Zeus se na to podívá a věřím, že se to dá co nejdříve do pořádku ;-)

9.2.2024 09:50:30

@kjus Díky moc za upozornění. Jsem předělával, jaký název se v inzerátu zobrazuje a proklouzla mi mezi prsty určitá kombinace dat u verze hry.

Nově se totiž v inzerátech bude zobrazovat název, pod kterým skutečně prodávaná verze vyšla a ne jen “hlavní” název dané hry na ZH (používané v jejím profilu). Tedy například, když bude prodávána hra Spirit Island (v původním EN vydání), tak se před změnou zobrazovalo “Duchové ostrova, EN vydavatel a EN vlaječka”. Nově se bude zobrazovat “Spirit Island, EN vydavatel a EN vlaječka”. Myslím si, že to bude zase o něco méně matoucí pro kupující.

Bohužel historicky máme ještě kupu verzí bez tohoto uvedeného názvu, takže stále k tomu matení popsanému výše může docházet (tedy když bude prodávána verze hry, která u sebe nemá uveden svůj vlastní název a “bere si ho” z profilu hry). No snad jsem se do toho moc nezamotal.

9.2.2024 18:33:35

@Zeus  Problém s inzerátem - prosím Tě, dnes jsem zadal inzerát do bazaru a mezi přidanými inzeráty mi ho nezobrazuje ani se nedá dohledat podle slova z názvu hry. Ale mezi “mými inzeráty” ho normálně vidím. Nevím, jestli jsem to nějak rozbil já, protože jsem inzerát nejdřív vystavil a potom smazal, upravil a vystavil znova, nebo jestli je to nějaká chybka na stránkách. Zadával jsem ho v PC přes Firefox.

14.2.2024 10:47:24

Vybíráme z Bazaru

Koupím Podmořská města
Koupím Podmořská města
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas