Chcete pravidelnou zatroakci?

Otázečka je směrována hlavně na lidi, kterým ZH přirostly k srdci, ale také na všechny hráče deskovek.
Chce komunita ZH deskovkovou akci, takový Zatrokon (výraz je pracovní ;-)
Pokud by zájem byl, tak se chopím iniciativy a něco vymyslíme (s Delim). Takovou ZH obdobu našich Malenovic.
Akce by pravděpodobně byla v Moravskoslezském kraji (protože je to střed světa) a je to na spojnici Brna a Prahy ;-) a Krakowa :-D
Pište své nápady, návrhy a hlavně, zda je zájem.
20.12.2014 20:35:23

sasa
A kde bydlíš, ať se můžeme sejít? :-)

Jinak jsem určitě pro Zatrocon, lokalita celkem není problém (pokud to bude někde mezi prahou a hranicema s budoucí západní Ukrajinou). A termín je v zásadě taky celkem jedno...

3.3.2015 19:01:44

aradraug
Pardubice :).Tak až pojedeš okolo dej vědět :)

3.3.2015 19:05:12

Zatroconu
bych se rád zúčastnil, ale měl jsem pocit, že některé z termínů se kryjí s jinými akcemi a někdy v květnu/červnu bych měl mít státnice, takže jsem nechtěl hlasovat pro termín, na který nakonec třeba nepojedu. Pokud se dohodne víc lidí, uvidím, jestli mi to rozvrh dovolí.
Místo ideálně severní/střední Morava, nebo okolí vlakové tratě Praha-Ostrava :)

3.3.2015 22:01:44

sasa
Ten nápad s rekreačním zařízením nedaleko Litomyšle se mi líbí ;-)
Taktéž jsem nehlasoval pro nevyhovující navrhované termíny...

11.3.2015 14:17:38

aradraug
...aby sme sa my tu skôr nedočkali hraníc s novým Východným Nemeckom, nie? Takéto vsuvky dávať do organizácie hernej akcie, som mal o hráčoch vyššiu mienku. Ale ak to bolo myslené ako žart, tak... to bol slabý žart.

Každopádne prajem, aby sa akcia uskutočnila.

11.3.2015 15:01:59

Zatrocon
Jelikož cestuji veřejnou dopravou (automobilů se bojím), dala bych přednost Pardubicím, jinak bych mohla strávit první den cestou tam a druhý den cestou zpět :)

11.3.2015 21:22:57

ikri
urcite by te nekdo kus hodil, pokud se nebojis automobilu obecne, ale jen pod vlastnim vedenim. :-D

23.3.2015 18:05:25

peco
nechci předjímat, ale myslím, že aradraug tou "západní Ukrajinou" myslel tu, co se zatím ještě pořád jmenuje "Ukrajina" a nechtěl se nikoho dotknout (kromě donbaských separatistů). Aspoň já to tak pochopil.

23.3.2015 18:26:08

Tak pokud by se jelo v září/říjnu
tak to bych se přidal...Místo celkem jedno kde. Doplazím se všude. Vlak, bus, stop, pěšky...prostě klasika.

30.6.2015 09:17:06

Jak to vypadá?
Bude se teda něco někde konat na tom přelomu září/října?

12.7.2015 00:49:25

tak co
bude nebo nebude nějaká akce...

13.10.2015 22:46:07

???
Vypadá to, že nic nebude :-(

14.10.2015 18:28:03

A není to škoda?
Že by se tu nedomluvilo pár lidí?

14.10.2015 21:30:09

Zatrol-Con 2015
Určitě bych se přimlouval aby se něco takového uskutečnilo. Nemusí to hned být kompletní festival, ale prvních pár akcí se domluví třeba tucet lidí a pak už se to navaluje jak sněhová koule.

14.10.2015 21:34:39

zima - takže 2016?
Myslím, že období leden nebo únor by se mohlo hodit většině. Není práce kolem domu, zahrada. Převánoční blázinec apod... prostě takový veget. Souhlasím se Sleepy - první akce bude nejspíš o pár lidech, to vůbec nevadí, to se vstřebá. Tak co třebas najít pro první setkání nejakou hospodu nekuřáckou (aby ty hry i my nesmrděli) - větší salónek. Samozdřejmě konzumace jídla a pití by byla mimo stoly s hrama. Nemusí to být hned kulturák...

to Cauly: Nejlepší bude - vyber místo datum a čas a když bude mít člověk zájem, věřím že čas si udělá. Hoď na ZH závaznou přihlášku, a program akce. Ať je vidět viditelně na ZH kolik se nás přihlašuje. Omluva je smrt nebo chřipka...

3.11.2015 09:56:15

zatroakce
Pokud by byl čas a finance, určitě bych byl pro, zavítat na akci a zahrál něco. Člověku se hned tak nepoštěstí najít skvadru deskovkářů. Navíc u her se člověk dobře seznámí.

3.11.2015 14:40:36

zatroakce
Tak jediná cesta jak s tímhle pohnout dál, je dát natvrdo termín a kdo chce ať se přihlasí ...

3.11.2015 15:27:32

akce
Termín ti klidně dám, ale netvrdím, že se na tom místě bude zrovna něco konat :-D

3.11.2015 16:29:06

Leden je fajn
Tak termín někdy od půlky ledna by byl fakt asi nejlepší. Do toho bych šel také. Místo: To je těžké, ale někdo tu psal střed Moravy, to by také mohlo vyhovovat. Teda mě určitě. Já se dopravím všude.

Takže pokud má/zná někdo nějaké vhodné místo, dejte termín a uvidíme se tam.

4.11.2015 08:53:44

Zatrocon
Přiznávám, že poté co se na jaře ozvalo pouze 11 lidí jsem snahu o pořádání Zatroconu opustil, protože by se jednalo tak maximálně o Garden party a já zahradu nemám :).

Každopádně jsme pro Zatrocon. Co se termínu týká, nejsem si jistý zda leden je vhodný. V polovině se koná podobná akce "Želiv 2016" a bylo by škoda, kdyby někteří nemohli dorazit, protože by se obě akce kryli nebo byli příliš blízko u sebe. Když leden tak navrhuji čtvtek 28.1. až neděle 31.1.2016 - v pátek jsou pololetní prázdniny.
Dalším vhodným termínem by mohl být březen 18-20.3.2016 (pátek - neděle).
Místo: mám velmi dobré zkušenosti s následujícím zařízením: http://www.protiproudu.eu/rekreacni-zarizeni-mladocov . Předem ale je potřeba říci, že pokud nás bude málo, bude nutné Zatrocon uspořádat jinde a v jiném formátu.
Toto vše je pouze moje iniciativa a s níkým z vedení ZH (Cauly, Zeus) jsem ji nekonzultoval. Píši to spíše jako počáteční impuls k další diskuzi. Pokud chcete Zatroakci piště, pokud máte nápad na lepší čas a místo pište :) :).

8.11.2015 19:57:43

Zatrocon
Deskoherní klub v Počátkách nabízí prostory a spolupráci pro herní akci v tomto videu Deskofobie:
https://www.youtube.com/watch?v=3vug36r4lOo&list=PLiezU5nL9zzXCqV5XVdaeIHKR9oxqXgmX&index=18

Informace o sokolovně:
http://www.pocatky.cz/cs/5/form_rezervace-0/ubytovna-sokolovna.html

Nic více o tom nevím, nejsem z Počátek, ale vypadá to zajímavě. Jenom mne to hodně zaujalo.

8.11.2015 21:18:05

Vybíráme z Bazaru

Divinity Derby Deluxe Edition - Za polovic?!
Divinity Derby Deluxe Edition - Za polovic?!
Akt. cena: 666 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas