Automaticke sledovanie vytvoreneho prispevku/checkbox

Ahojte,

islo by nastavit, aby pri vytvoreni temy automaticky bolo zaskrnute “sledovat (vlastny) prispevok”?, alebo aby bol checkbox pod “pridanim sveho prispevku souhlasim s pravidly”

Vytvoril som zopar prispevkov, a dneska pozeram ze ziadna notifikacia a tam 4 odpovede :D

 

Thx.

23.11.2023 14:51:48

@no.vi89 Díky za připomenutí, dokonce tuto změnu mám v plánu, ale nějak jsem se k ní ještě nedostal (nebo možná i trochu nedokopal :-).

Docela by mě případně zajímal názor i ostatních. Za sebe bych i zvážil supereasy řešení, že při založení nové diskuse se její sledování zapne autorovi automaticky (založením dává podle mého zájem na daném tématu). A samozřejmě bude pak možné diskusi přestat sledovat (po určité době chápu, že může zajímavost tématu upadnout i u zakladatele).

Tím bychom totiž vlastně i sjednotili chování s dokumenty (kde tedy notifikace chodí trochu jinak, ale autorovi dokumentu chodí) + by to bylo super jednoduché (obecně se snažím minimalizovat různá nastavovátka a mraky možných kombinací).

30.11.2023 11:26:06

@Zeus: Supereasy řešení je za mě asi v pořádku. Ale jak říká @no.vi89, začít sledovat i později by taky nebylo na škodu.

30.11.2023 12:14:32

Mně osobně teda množství notifikaci otravuje, proto si pečlivě vybíráme, zda se do nějaké diskuze prihlasim. U mnou zalozenych diskuzi by to zkousnul, kdyby to šlo později odhlásit.

30.11.2023 12:23:25

mh

Určitě bych byl pro možnost, aby se sledování diskuze dalo kdykoliv zapnout i vypnout (s platností od daného okamžiku, starší příspěvky mě v tuto chvíli nezajímají). Bude-li mnou založená diskuze automaticky sledovaná, tak mi to nevadí, když to budu moci kdykoliv později vypnout.

Nicméně by se mi asi nelíbilo, kdybych u diskuze, u které jednou vypnu sledování, už jej nemohl příště znovu zapnout.

30.11.2023 12:39:48

@Zeus Za mě je určitě automatické sledování správně, když půjde později zrušit.

30.11.2023 12:49:12

@Zeus tak myslim ze najviac user friendly je checkbox pod prispevkom - “sledovat?” - prehladne a 1 klik navyse (otazka 2 sekund), len si to prihodis k tomu elementu so suhlasom s pravidlami diskusneho fora. Idealne keby sa to da nakliknut ako  - pri zalozeni novej diskusie, tak na odpoved do diskusie, s moznostou neskor to vypnut (napr. priamo v notifikacii → nesledovat)

Scenar - niekto zalozi otazku - prvy mu nan odpovie - potom tam niekto dalsi zacne diskutovat nie uplne k teme, tak si to vypnes.

V idealnom pripade, keby sa da spravit nejaka podstranka so “sledovane diskusie a tam si to mozes vypnut po jednom”. Pripadne podstranka diskusie obsahujuce moje posty zoradene od najnovsieho s tlacitkom “nesledovat”.

30.11.2023 12:50:21

Joe

Čím mám viac notifikácií, tým lepšie :)

-------------------
Prekladateľ Joe

30.11.2023 14:04:25

Přijde mi, že na tom zatím víceméně shoda panuje :-).

Tedy. Zakládám diskusi = mám i automaticky zapnuté její sledování. A kdykoli se mohu rozhodnout a sledování si vypnout (a samozřejmě později si ho zase zapnout/vypnout dle libosti). Jde jen o to automatické zapnutí při založení.

30.11.2023 15:13:42

Jop, autimaticke sledovanie zalozeneho vlakna je nieco, čo by malo byt automaticke. Neviem ci u otazok to takto je default alebo nie.

30.11.2023 21:31:04

Vybíráme z Bazaru

Kingdom Rush: Trhlina v čase ve fólii
Kingdom Rush: Trhlina v čase ve fólii
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas