Žetony z laminovačky

Vyrobil jsem si žetony tak, že jsem je vytiskl a následně zalaminoval. Napadá vás způsob, jak je nyní trochu zvýšit, aby se lépe sbíraly ze stolu?
Četl jsem o podlepení kartonem nebo linoleem, akorát nevím, čím to slepit. Že by oboustrannou lepicí páskou? U ní mám obavy, že časem povolí...
2.7.2013 08:32:00 | Upraveno autorem (porovnej)

som

cartas
pokud je ten žeton laminovaný z obou stran, je jedinou šancí oboustranná páska. Otázka ale je, jestli to nedá víc práce než to udělat znovu a jinak:

doporučuju vytisknout na samolepící papíry, ty přiložit rubem k sobě a zalaminovat, po ořezání okrajů pak dostaneš dvě samolepky s laminovanou vrstvou, které pak nalepíš na karton. výsledkem je silný žeton, který má obě strany zodolněné.

2.7.2013 10:03:23

som
jenze kdyz to zalaminujes jen z jedne strany (dva papiry rubem k sobe), zacne se casem ta folie od papiru v rozich odlepovat. Tot moje zkusenost.

2.7.2013 13:05:21

Studená laminace
Proto sem přemýšlel nad tímhle http://www.kancelarskepotreby.net/studeny-laminator-leitz-cs-9-(31605) ale netuším, jestli tím projde právě např. polepený karton. Zatím sem ale nesehnal žádný podrobnější info, takže asi budu muset risknout, zakoupit a uvidí se. Rád bych s tim právě zalaminoval jak žetony, tak pak např. i vyrobené karty.

2.7.2013 21:43:34

Lakování
Jeden ze zdejších, Křen, by ti poradil nic nelaminovat, nalepit líc a rub na karton, rozřezat na jednolivé žetony a ty nalakovat sprejovým autolakem. Dělám to podle něho a jsem naprosto spokojen:) To s laminovanými nalepenými ruby a líci jsem tu původně propagoval já, ale upustil jsem od toho. Stojí to za pendrek právě kvůi tomu odpadávání lamina:D

3.7.2013 19:51:03

Vybíráme z Bazaru

Mini Express ve folii
Mini Express ve folii
Akt. cena: 1790 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas