Zaoblovani rohu zetonu?

Mozna se to tu uz resilo, ale nedohledal jsem - Jak nejlepe zaoblovat zetony ve hrach? Konkretne klasicky GMT. Anebo treba i zastrihovat na 45 stupnu. Uz jsem tak koupil jednu hru a je to dobry.

29.6.2022 11:37:48

Jak praví klasik:

“Odvěkým přítelem wargamera je tak obal na CD s oříznutým rohem a kleštičky na nehty. S tímto ad hoc nástrojem a pinzetou na lepší manipulaci se žetony jste již definitivně propadli světu válečných her.”

 

https://www.zatrolene-hry.cz/clanek/valecne-hry-prehled-pro-zacatecniky-1624/

29.6.2022 12:03:52

Aha, diky, hledal jsem v kutilech.. Ale i tak, moc ses onehda nedozvedel, teda krom CD, do cehoz se poustet nebudu. Na BGG doporucovali uz docela masinu na clipovani, to bych treba skoro i bral, ale da se to nekde sehnat rozumne u nas pripadne alespon v EU? Nebo nejaka kvalitni alternativa na nasem trhu?

29.6.2022 13:28:30

Na žetony doporučuju R2 corner rounder - originál od oregon lamination v Čechách neseženeš, ale dá se koupit na aliexpresu imitace vypadající a fungující vpodstatě stejně. Nacvakal jsem s ním už přes 10 žetonovek a nějaké ty karty a pořád funguje jako nový, chce jen občas promazat. Nic lepšího za tu cenu (450-750Kč) u nás neseženeš. R3-4 už bych na žetony nepoužíval, ať z nich nemáš kruhy.

Na karty pak stačí obyčejná zaoblovačka z papírnictví za 60Kč - vyrábím si karty 2 roky a pořád jede jak drak :)

29.6.2022 14:13:56

Vybíráme z Bazaru

Batanimo
Batanimo
Akt. cena: 25 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas