Poker chips místo peněz

Používá je někdo? Uvažuju o nich, jelikož u her dělám bankéře a s papírovými penězi se špatně manipuluje. Ostatní můj názor nesdílejí a papíráky se jim líbí. Asi příště nominuji na bankéře je :)
17.7.2009 12:40:33

Poker chips
Líbí se mi a uvažuju o nich taky. Už sem si jich sadu 200ks koupil. Hraje se s tím dobře. Jenom u některých her to prostě tématicky nezapadá ... hold žetony se starými denáry vypadají prostě autentičtěji.

17.7.2009 13:02:39

nepoužitelné
Podle mě nepříliš použitelné ... je to dost monstrózní (aspoň všechny, se kterými jsem se setkal - masivní těžké plastové kolo) a tématicky do většiny her nepříliš vhodné ... navíc to obvykle je levnej šunt, kterej se po pár hrách odře - alespoň co mám já zkušenosti s několika různými výrobky. Já používám peníze z rulety (plastové mince v hodnotách 1 - 50), bohužel jich není dost ... a pak taky eurocenty 1, 2 a 5 ... kamarád mi jich kdysi z německa přivezl několik kg :-)

28.7.2009 11:03:18

Board Games with Scott
Možno ťa táto téma napadla práve kvôli tomuto videu, ale ak náhodou nie, tak tu je video, v ktorom hovorí chlapík práve o rôznych druhoch pokrových chipov a ich použití.

http://www.youtube.com/watch?v=BFWLosQZiU8 (v EN)

Mne osobne sa to zdá ako dobrý nápad. Chipy sa dobre držia v ruke a dajú sa rýchlejšie spočítať. Len, ako už spomenul Merlin, s tou kvalitou je trochu problém. Za dobré, pekné alebo dokonca chipy s vlastným potiskom si človek poriadne zaplatí.

3.12.2009 11:56:37

Vybíráme z Bazaru

Zahraj si CCG Doomtrooper: Oficiální pravidla hry
Zahraj si CCG Doomtrooper: Oficiální pravidla hry
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas