som
som - avatar

Lepeni na starlon

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s lepením papíru na starlon případně na podobné materiály? Viděl jsem tu v několika diskuzích, že se starlon používá, ale nezjistil sem, čím je to lepené. A obyčejné lepilo na papír se samozřejmě nechytá...
11.3.2011 18:15:35

schula
na propichování stačí jehla :-)

17.3.2011 11:00:04

som
Space hulka podle obrázků v galerii vyrobil třeba Tangram (a zatroleně pěkně). Když ho pěkně poprosíš, třebas radou přispěje :-) Tahle hra mě silně začíná lákat taky. Figurky budeš kupovat od GW (to se celkem prodraží) nebo vyrobíš stylem "obrázek do stojánku"?

P.S. Tangram postup výroby dost popsal ve své recenzi na SH.

17.3.2011 11:38:58 | Upraveno autorem (porovnej)

som

Micc
Tangram byl muj prvni zdroj materiálů a inspirací :). Já sem zatím ve fázi přípravy tisku - podařilo se mi sehnat podklady ke 3. edici (Tangram má tuším dvojku) a teď sem upravoval velikosti, ať to sedí. Příští týden bych chtěl tisknout a teprve pak začne ten záhul.
Figurky sem ještě nerozsekl. Původní plán byl udělat žetony podobně jako Ramzske, ale při pokusech se ukázalo, že to nějak není ono. Takže prozatím to bude jak ty říkáš obrázek do stojánku a postupně zkusím vykoumat nějaké prostorové figury.

PS: Pokud se tisk podaří jak má, určitě sem vystavím zdroje :)

17.3.2011 13:23:53


UHU por
Na polystyrenové pěny dávám samolepky (tisknou mi je v grafickém studiu - ale co to maj' za materiál, nevím), které podlepuji UHU porem.
Pak to lítá ve vzduchu a je to na R/C, ale v principu by to mohlo držet i pro účely deskovek.

17.3.2011 18:41:23

UHU por
To dole jsem byl já, ňák mě to odhlásilo.

17.3.2011 18:42:22

lepidlo
na polystyrenové izolace typu starlon se mi dobře osvědčil Tenyl. Prodává se v normální drogérii (např. Teta), je v tubě a charakterem je to disperzní lepidlo - takový pastovitý herkules. Drží to s ním dobře, dobře se s ním pracuje a je velmi levný - takový nějaký pozůstatek z lido demo časů.

25.5.2011 10:15:27

Vybíráme z Bazaru

Mage Wars Academy, Core set [ENG]
Mage Wars Academy, Core set [ENG]
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas