homemade prislusenstvi her

Zdravim lidicky, premyslim co vsechno za vylepseni si je clovek schopen vyrobit sam, jako vylepseni svych her. Zakladem jsou urcite ruzne inserty do krabic pro lepsi rozrazeni. Neprostradatelnym vybavenim pro kostkove hry je urcite i nejaky dicetower. Ale co vsechno si zkusit jeste treba vyrobit? Diky za inspiraci ;) Klidne se pochlubte i svym vyrobkem a pripadnym odkazem na obrazek. Rad bych tuto diskusi pojal jako rozcestnik napadu, diky vsem.

Edit: pokud je to vas vyrobek, tak prosim sepsat i nastin materialu, obtiznost vyroby apod., aby lide hned videli, jestli ma cenu se do neceho takoveho poustet :)
30.8.2012 15:04:20 | Upraveno autorem (porovnej)

arkham dicetower
Hned si rovnou odpovim i sam. Jeden z mych pocinu byla vyroba dicetower pro AH, viz galerie. Material 3mm karton, lepeni herkulesem, nabarvene balakrylem (coz dalo kartonu i pevnost) plus kresba nejakou modelarskou zlatou barvou. Vypln pro tizsi hod je pak kousek latky puvodne urceny jako podlozka na hrani pokeru. Celkove to zabralo asi 10hod prace, vyroba je vcelku jednoducha, nejpracnejsi je vymyslet konstrukci a rezat karton :)
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/arkham-horror-1/obrazky/

30.8.2012 15:07:13 | Upraveno autorem (porovnej)

figurky atp.
tak já si dělal dřív i figurky, k tomu jsem používal modelit, ale teď hodně experimentuju s papírem a výsledky nejsou tak zlé... jinak klasika "kašírované" kopečky, zákopy a obecně zvlněná krajina...

na tomhle odkazu (http://swen23.deviantart.com/gallery/25515865) je pár mých věcí - z modelitu figurky, ze dřeva a papíru letýdlka k Wings of War (před připevněním na podstavce - nakonec větší problém, než jsem myslel) a experimentální hexovej terén z na vzduchu tvrdnoucí hmoty...

28.11.2012 21:29:45

black-eyed
klobuk dole. v tak malej mierke je to obdivuhodna praca

29.11.2012 15:26:01

black-eyed
wau... ty modely letadýlek pro WoW jsou úchvatný (ty ostatní věci jakbysmet). Jak jsi je dělal?

29.11.2012 18:10:58

Vybíráme z Bazaru

Iberian Gauge + krabičky pro uložení
Iberian Gauge + krabičky pro uložení
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas