Figurky domečků

Ahoj, zas bych měl jeden dotaz:) Netušíte někdo, kde by se daly sehnat takové ty žetonky do nákupních vozíků? Nejlépe s možností potisku, ale můžou být i čistě v jedné barvě. Našel jsem jednu nebo dvě firmy, ale chtějí živnosťák, který nemám. Kdyby to bylo v Praze, bylo by to super:)

A pak bych měl ještě jeden, dají se v Praze resp. v ČR někde koupit nějaké malé domečky? Dřevěné, plastové, to je fuk. Ale mrňavé. Zhruba 1 cm v různých barvách. Něco jako tohle http://www.spielmaterial.de/english3/d_P0007b_Settlements__Settlers_.php , ale nechce se mi takovou blbinu objednávat z Německa. Tak třeba tu někdo má nějaké zkušenosti a poradí. Díky:)
10.9.2012 01:53:36

domečky nevím
ale viděl jsem někde laťky různých tvarů průřezu, které bys mohl nařezat a nabarvit

10.9.2012 15:14:31

reklamky
Ahoj, obvykle není problém tohle sehnat přes nějakou reklamku, ty žetony totiž prodávají občas i samostatně, samozřejmě záleží kolik toho chceš.
Jinak také jdou sehnat tyhle žetony na nějakém veletrhu, kde třeba předvádí stroj a zrovna tam ty žetony vyrábí, už jsem to párkrát takhle viděl.

29.9.2012 12:03:04

domecky
hele, zanedlouho je veletrh v essenu, jede tam spousta lidi z cech, tak se s nekym spoj, a objednej si to u nej, on ti je doveze. cena tam je taky dobra, a nemusis si to nechat posilat postou.
maji tam toho spoustu, takovych doplnku, je to tam super.

4.10.2012 11:16:01

figurky domečků
Já jsem si třeba vyrobili figurky na Carccasonne z lego kostiček. Lega máme spoustu a rozhodně chybět nebudou.

17.11.2012 21:40:04

domecky
Ahoj kdyz poridis hru monopoly city tak ta je plna figurek domecku. ale stoji zase nejake ty penize no :/ treba na internetu nekdo prodava nahradni dily a prave ty domecky

2.12.2012 11:53:26

Vybíráme z Bazaru

 Mage Knight ENG + 2x exp
Mage Knight ENG + 2x exp
Akt. cena: 1900 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas