Dřevěné krabice na hry

Už nějakou dobu přemýšlím o tom, že si některé hry, na kterých mi opravdu záleží, přemístím z papírových krabic do dřevěných, ten papír se taky pořád ošoupává a nevydrží věčně. Našel jsem stránky http://www.drevenekrabicky.cz, kde mi udělají krabici na zakázku přesně na míru, včetně fochů uvnitř, když budu chtít. Akorát mi to přijde docela drahé. Další možnost byla nechat si udělat krabici takové velikosti, aby mi do ní přímo pasovala původní papírová krabice. Byl jsem se dívat i v Hornbachu, ale ty nářaďové bedny, co tam měly, mě zrovna moc neuchvátili... Tak se ptám, jaké s tím máte zkušenosti vy, případně nějaké tipy?
12.11.2010 10:02:50

krabice
tak jsem si u jednoho známého truhláře objednal na míru dřevěnou truhlici na rozměry krabice od ffg (myšleno tu čtvercovou). Bude mít panty a krásné zavírání, kam se bude moci dát i zámeček, dokonce teď vymýšlíme i systém žlábků, do kterých by šli zasouvat destičky z překližky a bedna by pak šla členit na přihrátky na kartičky apod. Nicméně zatím je to myšleno tak, že se tam vejde celá ta krabice. Materiál bude mořená borovice, vyjde to cca na 400,-, tak jsem zvědavej na výsledek, jestli to bude stát za to, obědnávám dalších 5 kusů :-)

26.11.2010 09:09:32

ozzy79
On asi bude problém, pokud člověk nemá známého truhláře. To se pak leckdy prodraží:( Sama jednoho mám, ale nějak ho nechci obtěžovat často. Můžu se zeptat, na kolik ti nacenili na těch stránkách nějakou krabici?

26.11.2010 19:44:18 | Upraveno autorem (porovnej)

to Sapho
no... cca 900 by to vyšlo. A ten můj známej je už v důchodu a prý na tom vydělá, tak snad to není nějaké moc velké otravování :-)

26.11.2010 21:26:55

Dřevěné krabice na hry.
Pro tu firmu www.drevenekrabicky.cz jsem dělal krabicky 4 roky.
Problém je v kusech, čím větší množství se vyrobí tím jsou levnější.
Kdyby někdo chtěl krabici udělat asi by to nebyl problém.
Pošlete mi přesné rozměry (vnitřní i vnější a přepážky uvnitř), jestli to bude s odklápěcím víčkem nebo zasunovací víčko a já vám pošlu cenu.
Většinou se dělají s bukové překližky, protože masiv je drahý.
ladcu@seznam.cz

20.1.2011 19:40:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Dřevěné krabičky a ztracené komponenty.
Koukněte se na WWW.oldindian.cz v sekci stolní hry najdete dřevěné krabičky do her i náhradní díly.

25.1.2011 15:35:24

Dur

Dřevěné krabičky na hry a ztracené komponenty
Jak tu psal nedávno ladcu o své nabídce výroby, tak zřejmě ve své skromnosti zapomněl uvést, že má nabídku výroby takových krabiček a dřevěných doplňků ke hrám na svých stránkách www.oldindian.cz.
Znám ho, hry spolu hrajeme a tak jich pár má i doma, kdyby byl problém s rozměry, dá se vyzkoušet.

6.2.2011 13:51:03

Vybíráme z Bazaru

Nightfall Martial Law + DLC Upíři RARITA
Nightfall Martial Law + DLC Upíři RARITA
Akt. cena: 1199 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas