Zatrocon - karetní AGOT...

Jenom sonduji případný zájem o karetní hru Game of thrones, kterou beru s sebou.

Pokud by si ji chtěl zahrát někdo ze zkušených hráčů, tak předpokládám, že si přiveze vlastní balíček karet.

Pokud by si ji chtěl někdo jen vyzkoušet, pak bych musel vzít balíčky pro víc rodů (ze základní sady), tj. aspoń 3. Docela rád bych si ji zahrál ve 3 nebo ve 4 hráčích.

Nejpíš bych přišla na řadu až v neděli dopoledne nebo jako takové intermezzo v sobotu (na odlehčení).
2.6.2010 08:00:16

offtopic
Heled laredo, ty jsi na to takovej profík. Nevíš jestli se chystá nějaká veliká starcraftí akce?

2.6.2010 08:01:44

laredo
Ja by som chcela vyskusat. Ak mi core set dorazi na Zatrocon budem mat aj vlastne karty.

2.6.2010 08:29:56

to elenistar...
O žádné velké SC akci nevím. Ani jestli ho vůbec někdo na ZC vezme.

Ale i kdyby, tak se obávám, že i tak tam bude tak široká nabídka her, že během těch necelých 2 dnů se toho moc ochutnat (či zahrát) nestihne :-).

Ale četl sem na fóru FFG nedávno, že Amíci pořádaj v USA v několika větších městech masivní hraní deskového SC (včetně rozšíření BW) u příležitosti vydání počítačového SC II (že prej hráči za to dostanou klíče (kódy) k betaverzi SC II či co). Ale koná se to jen v USA.

Ale zkus si to představit, že by se na ZC rozbalilo 10 krabic SC i s rozšířením, a každou partie hrálo 6 lidí - to už by byla skoro SC-závislost :-).

2.6.2010 08:56:37

agot
si s radostí nechám předvést a zahraji, určo vem s sebou verzi pro neználky (i když jsem to jednou hrál, ale to je už dááávno)

2.6.2010 09:49:01

laredo
Rad si s tebou zahraju, pokud mas sestaveny lannistersky balicek;) Muj je hodne zastaralej a nebudu mit bohuzel cas dat jej nejak do kupy;) Zkusenosti tam nejake jsou, nejlepsiho hrace v republice jsem s jeho balikem i asi trikrat vyklepl;)

2.6.2010 09:54:14

to aneken, pihorv...
to aneken:

Tak to mám docela špatný vyhlídky :-), já jsem jenom takový občasný hráč :-) Zatím mi nejvíc herně vyhovují Greyjoyové a Martellové (i když za ně musím dávat děsnýho bacha, aby se mi to nevymklo z ruk). Takže. vezmu oba ty balíčky a může je proti té tvé "mlátičce" vyzkoušet postupně :-)

to pihorv:

Vezmu teda i Starky (z core setu), ti se hrají poměrně jednoduše a přímočaře :-).

2.6.2010 10:22:49

laredo
Super, on neco urcite vezme i Lumir, ten ma postaveny Draky;) a nevim, jesli jeste neco navic...

2.6.2010 11:47:43

laredo
No a kdyz jsme u toho, ja muzu vzit ty svy Lanny, i kdyz jsou v prestavbe a par karet mi tam chybi, protoze jsem je pujcoval kamosovi na turnaj do Rakous...

2.6.2010 11:48:51

Vybíráme z Bazaru

Round house
Round house
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas