Stoloherní akce: Osadníci - Tathry 2011

Máš už plán na druhou polovinu srpna? Ne? Tak teď už nejspíš ano!

Na padesát stolohráčů se sklony k cestování si bude užívat 8-16 dní nedaleko Slovenského Ráje, Vysokých/Nízkých Tater atp. všeho, co tato krásná země skýtá. Tam nemůžeš chybět...

Krom samozřejmého hraní stolních her bude turistika nejen po výše jmenovaných místech, koupání, sport a spousta dalších více či méně aktivních činností.

Jde o pátý ročník akce, a i tentokrát si užiješ nějaký ten turnaj s výhrami od štědrých sponzorů.

A kdo ví, možná si podáme i Hornád...

Více informací na: http://osadnici.stolohrani.cz
31.12.2010 03:27:52

rbx

fotogalerie
koukal jsem na tvoje stranky a chtel jsem videt, jak to vypadalo v minulych rocnicich a bohuzel je to spatne udelane. Cekal bych u kazdeho z rocniku svoji fotogalerii a ne pouze fotky z aktualni akce, ktera je navic pouze ve fazi pripravy, a proto tam zadne fotky nejsou.
Neslo by to opravit a zprovoznit fotky k jednotlivym rocnikum? Myslim, ze by to zajimalo jak ucastniky akce, tak treba i potencialni sponzory.

31.12.2010 10:43:49

Úpravy stránek
rbx: Psal jsem, že fotogalerie bude od půlky ledna. Nakonec jsem historii Osadníků Evropy zpracoval už včera a dnes, takže je tam průřez minulými ročníky k dispozici.

Navíc jsem aktualizoval několik dalších údajů.

3.1.2011 17:25:50

Volná místa
Logistickými přesuny se nyní uvolnilo pár míst na oba týdny.

Kdo si rád zahraje s fajn lidmi stolní hry, a když je venku aspoň trochu hezky, tak rád pozná Slovensko v jeho Ráji a Tatrách, ale nejen tam, je vítán na týden první, druhý a ještě lépe oba. Skvělé ubytování s polopenzí za velmi rozumné peníze a s (nejen) sportovním vybavením, které dá nový rozměr pojmu "aktivní odpočinek". Až 16denní zábava pro tělo i duši!

Kontakt na mě je na výše zmíněných stránkách akce, ale ozvu se samozřejmě třeba i tady v poště.

13.5.2011 22:47:10

Slováci
Chodí vás sem na ZH i dost bratrů Slováků, které může na této herní akci zajímat alternativa. Vzhledem k tomu, že budou prakticky doma ;o), nabízí se varianta v chatce a s vlastní dopravou, která je výrazně levnější (3850 Kč na týden s polopenzí!), dnes jsem to dával na stránky akce, viz úvodní příspěvek.

7.6.2011 05:44:14

Vybíráme z Bazaru

Radlands Board Game Super Deluxe Edition
Radlands Board Game Super Deluxe Edition
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas