Praha-Západ a okolí

Ahoj, 
hledám nějaké nadšence, co by si rádi aspoň jednou za měsíc hodili spicha a dali fajný večer při nějaké deskovce typu Nemesis, Mars teraformace, Carcassonne atp. 
Pár her již mám a postupně sbírku rozšiřuji ale bohužel chybí partička s kým hrát. 
Nejlépe okres Praha-Západ (Kralupy, Tuchoměřice, Velké přílepy, ale i Praha 6 je kousek). Založil bych WA skupinu a první šůšn lze dát někde neutrálně (hospůdka). 
 

15.8.2023 17:08:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, Měl bych zájem, ale jsem cizinec a neumím moc dobře česky. Pokud umíte trochu anglicky, rozuměli bychom si bez problémů. Mám více než 100 her, polovinu v češtině a druhou v angličtině.

19.9.2023 22:08:58

ahoj, dej mi vedet na mobil 728309548 treba se domluvime 

 

idealne wtsp;) dik Martin (Kaldno -Praha6)

9.10.2023 08:58:48

Ahoj, měla bych zájem se přidat do nějaké skupiny, ale jsem úplný začátečník. Jestli byste byli ochotní mě zaučit, moc ráda se zúčastním :)

Jsem z Kralup a nemám problém dojíždět. Kdyžtak mi napiš na email moukypytel@gmail.com

děkuji!!

17.10.2023 23:35:47

Ahoj. Taky bych se rád přidal, kdyby nějaká skupina hledala dalšího člena. (Kralupy, Praha 6)

20.10.2023 20:17:05

@Fishbonek , @Dementia , @Milda09 , Zdravím všechny a velmi se omlouvám za hodně pozdní odpověď. Pokud váš zájem nadále trvá, tak mám pro vás dobrou zprávu. Nedaleko Kralup je deskoherní klub, kde jsem sám členem a skupina je opravdu skvělá. Stačí si najít deskovskyveltrusy.cz 
Hraje se každou středu a pátek, popřípadě sólově pokud se někdo domluví mezi sebou. Začátečníci nejsou problém a pravidla se vždy vysvětlí. Takže přijďte a popřípadě napište ohledně detailů na jalovy@icloud.com :-) 

4.1.2024 10:36:44

Vybíráme z Bazaru

Drum Roll - Cirkus Humberto :-)
Drum Roll - Cirkus Humberto :-)
Akt. cena: 11 €
Končí za: 18 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas