Náchod

Našel by se někdo z Náchoda či okolí na občasné hraní?
17.12.2012 23:00:48

Ano našel...
chajim
Tak mi se scházíme v počtu 4 a to přímo v Náchodě. Při drobné rekonstrukci domu jsem vyšetřil prostor pro malou hernu, tak hrajeme u mě doma.
V profilu máš ovšem, že přes týden v Praze a o víkendu Náchod. Tak to mi právě o víkendech nehrajeme vůbec a v týdnu se scházíme zpravidla od 15:30 hod. Hrajeme hry, které vlastním já a nebo Endymion a to ne některé, které baví většinu. Nebo např. já mám hry, které zase hraji pouze s rodinou a s přáteli hraji jiné.
Tedy, pokud by jsi se chtěl přidat, tak není problém, pokud tě baví hry, které hrajeme. Na mém blogu http://dethmch.blogspot.cz/ najdeš více k tomu, co hrajeme.

edit:
Z tvého seznamu her máš šanci si s námi zahrát Agricolu, Pandemic, World of Warcraft TBG, Citadelu a Arkham Horror.

18.12.2012 08:06:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Hraní
No já jsem většinu času v Praze, ale občas se vyskytuju i v Náchodě. Přes týden určitě nemůžu, ale myslel jsem, jestli se třeba nescházíte na hraní i přes Vánoce a tak, prostě ve dnech volna.

18.12.2012 20:49:57

chajim
No, on je poněkud problém, že tři z nás jsou zaměstnáni u společnosti, kde se nerozlišují vánoce, velikonoce, svátky, víkendy atd.
Proto hrajeme zpravidla jen a pouze v pracovní dny. Tak když nyní jsou svátky v jiné dny, než o víkendu, tak máme vlastně dnů na hraní méně. Krom toho např. já chci o víkendech být s rodinou a tak víkendové hraní nevyhledávám.
Když někdy nastane situace, že by jsi býval v Náchodě i mimo víkend, není problém, abychom se na zahrání sešli :-) .

19.12.2012 14:51:20

O.k.
Díky za nabídku, zatím to nevypadá, že by se mi to stávalo, ale kdyby náhodou, tak se ozvu.

21.12.2012 13:03:23

Magic the gathering
Ahoj, shanime dalsi hrace na hru. Hrajete jeste nekdo v okoli Nachoda?

16.4.2016 15:44:26

Ahoj, máš rád dvojkovky?

31.1.2024 18:56:11

Vybíráme z Bazaru

Harry Potter Boj o Bradavice + rozšíření
Harry Potter Boj o Bradavice + rozšíření
Akt. cena: 1899 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas