Jičín (Kroužek v Káčku)

Snažím se rozjet pravidelný kroužek v Káčku. Pokud by někdo měl zájem, tak každé pondělí 15:30 - 17:30. Hry mám svoje a od kolegy z práce, asi 20 - 30 her. Případně vlastní hry. Je možné si přitáhnout i figurky (wargames) - za sebe přitáhnu demopack Infinity a až domaluju, tak i svoje Nomády.
Zápisné je 600,- Kč na školní rok.
Nečekejte. Šance na rozjetí je jen do 15.10.
4.10.2012 21:40:03 | Upraveno autorem (porovnej)

15.9.
Do 15.9.2012 ? :)

5.10.2012 13:26:42

Boocheck
Do 15.10. - dík za upozornění :-)
Prostě ještě 2x tam přijdu, pak to bude leda by se ozvala rovnou celá parta zájemců.

5.10.2012 14:44:14

...
Škoda, že se do JC dostanu jednou za uherskej rok, nemakat v Praze tak bych o tom i uvažoval. Alespoň jsem to nasdílel krajanům ;-)

5.10.2012 15:01:56

Zdravim
Kdyby se to rozjelo,tak bych se zrejme pripojil... :)

6.10.2012 10:46:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Vypadá to bledě
Bohužel jsem tam byl podruhé úplně sám. Dílem se cítím vinen, protože jsem koncem prázdnin nebyl schopnej se nijak angažovat a udělat nejakou propagaci, nebo alespoň dojít do Káčka a domluvit nějaký lákavý popis kroužku.
Takhle to dopadlo, jak to dopadlo. Dílem, protože lidé běžně netuší, co dneska obnášejí deskovky a dílem, že rodiče (mě nevyjímaje) zpravidla upichují dítka do sportovních, kreativních, případně naučných kroužků. Tak trochu mi připadá, že pod pojmem deskovka, si běžný rodič představí něco jako člověče nezlob se a, v lepším případě, dostihy a sázky... :-(
Přemýšlím, že na příští rok či dva si naplánuju několik osvětových akcí - besed ve školách. Pak to zkusím znovu. Nejmladší bude už chodit do školy a spíše bude moci se mnou na hry, časově se mi to zjednoduší. No uvidím...
Jo, dokopal jsem se, prošel zdejší katalog her a co jsem si pamatoval, že někde mám, tak jsem označil. Snad je to v mém profilu vidět :-)

10.10.2012 23:14:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Tabannusi
Tabannusi
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas