Hraní v Praze (200 deskovek)

Ahoj. Nedávno jsem zjistil, že přítelkyně není taková vášnivá hráčka, jako já a že to spíš trpěla kvůli mně. Hledám proto nějakou skupinku na hraní her. Her mám ve sbírce okolo 200 a nedělá mi problém něco někam dovézt, případně rád objevím nové hry. Horší je to s místem, na to zázemí nemám, takže by to chtělo v nějakých deskoherních podnicích. Pokud je zde již nějaká fungující skupina na pravidelnější hraní, která by ráda zkusila nového člena,  případně někdo, kdo by chtěl nějakou takovou skupinku nově vytvořit, tak budu rád za pm.

P.S. Jediné co, tak všechny hry mám obalené a mám rád, když se k deskovkám chovají lidé opatrně. :)

9.6.2023 08:34:35

Ahoj, je pro tebe problém dojet kousek za Prahu?

12.6.2023 20:13:19

Ahoj, 

odkud z Prahy jsi? 

12.6.2023 21:04:51

Ahoj, celý červen mám zabitý, ale jinak jsem v podobné situaci a jsem také z Prahy, takže o setkávání bych zájem měl. 

13.6.2023 00:33:53

Mám na Praze 8 Bohnice k dispozici klubovnu kde hrajeme deskovky, dají se hrát i dvě zároveň, setkáváme se jednou až dvakrát týdně. Pokud by jste se chtěli přidat podrobnosti v sz.      

13.6.2023 12:44:40

@Infidus To asi spíš jo, už takhle jsem z Příbrami, v Praze pracuji. Takže pokud to není Dobříš, tak asi ne. Musel bych pak od tebe do Prahy a odtamtud do Příbrami… :(

Ještě mě teda napadá, že kdyby to bylo kousek od Hájů nebo tím směrem, tak by to šlo, tam bydlí přítelkyně.

14.6.2023 08:45:31 | Upraveno autorem (porovnej)

@aleshruby  No já z Prahy nejsem, ale pracuji na Jiřího z Poděbrad, případně přítelkyně bydlí na Hájích. Ale není problém po Praze kamkoli dojet. Ale když to bude blízko Smíchovského nádraží, nebo Hájů, tak ideál.

14.6.2023 08:46:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@Conan70 Je to za Prahou směrem z Hájů. A zrovna z Hájů k nam jezdí hrát vic lidí,tak byses třeba mohl svézt :) 

14.6.2023 10:01:15

Vybíráme z Bazaru

Too many bones Nugget
Too many bones Nugget
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 8 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas