Herní víkend Jira's games

Rád bych vás tímto pozval na herní víkend Jira's games. Akce se bude konat 4 - 6.3 2011 v hotelu Na Kocandě. V hotelu je krásná světlá společenská místnost a mnozí z Vás jej již znají :) (http://www.kocanda.cz)
Cena ubytování je 250 Kč (méně vybavené pokoje se společným soc. zařízením) nebo 390 Kč (nově vybavené pokoje s vlastním. soc. zařízením) Cena není konečná a věřím, že většinu pokojů naplníme a dostaneme slevu.
V hotelu je také možnost využít plné penze či polopenze za příjemné ceny (snídaně 60, oběd 70, večeře 70 - plná penze 200 Kč)

Plná kapacita je 40 osob.

Závazně se přihlásíte a pokoj zarezervujete na tomto odkazu (google docs.):
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ai3nmjKwj6M1dHlrRDdZREN4U21EZWVjdmtTVW9nMFE&hl=en&authkey=CJ33vcME

Na tomto víkendu můžete vyzkoušet některé z 11 nových prototypů her. Můžete se seznámit se stávají tvorbou Jira's games a v neposlední řadě si zahrát vlastní hry.
K dispozici bude všech 9 již vydaných her a 11 téměř dokončených her v prototypové grafice (Hratelných a snad i zábavných). Cílem víkendu bude volba 3 her, které v letošním roce vydám.
Jako doprovodný program jsou zajištěni U2 s Bonem :). Na konci víkendu proběhne tombola a třeba si i něco odvezete :)

Těším se na Vás,
Pohodové dny přeje,
Jirka Mikoláš
16.2.2011 11:15:16

Joe

Čau Jirko
škoda, že som tak ďaleko :)
Ale dúfam, že sa vás zíde dosť a že bude zábava!

16.2.2011 12:52:13

achjo
já se na to těšil, ale je to trošku na rychlo. Už ten termín mám obsazenej jinou akci :(

20.2.2011 11:35:51

ach jo..
Jsem na tom stejně jako paladin91.. Mám toho teď tolik, že nestíhám nic.. :( A přitom bych fakt jel hrozně rád...

20.2.2011 15:52:48

Ach jo
Vzhledem k malé účasti dávám tomuto víkendu šanci do této středy 23.2. Pokud se do této středy nepřihlásí tolik lidí, aby nás bylo celkově alespoň 20. Transformuje se herní víkend na herní večery v Praze :). Každopádně děkuji všem, kteří na pozvání odpověděli, ikdyž třeba nemohou jet.

21.2.2011 11:00:44

Víkend
Já bych jel moc rád, bohužel Kočanda je daleko a jelikož se blíží i Ozzyho akce, musím strávit taky nějaký víkend doma :( Ale herní večery v Praze bych bral všema deseti.

21.2.2011 11:02:51

Jira
Ja jsem na tom taky spatne, tech akci je ted desne moc a zene se to uz moc nelibi...:(

21.2.2011 11:06:35

Díky za připomenutí
Proberu to v naší herní radě a dám vědět. Rád bych se zúčastnil.

21.2.2011 11:22:20

Jiraman
Já jsem na tom podobně jako aneken. Herních akcí se teď najednou sešlo moc. Pokud by se něco konalo v Praze, tak se zúčastním rád.

21.2.2011 11:47:15

Přihláška
Hlásím tímto, že bychom měli zájem v počtu 3 dospělí, děti 8, 12 a 16 let. Nějaké zkušenosti s hraním máme. :-) Poslední hra, kterou jsme hráli je Bizzarie včera odpoledne. :)

22.2.2011 15:54:25

Akce se ruší
Omlouvám se všem kdo se na akci na Vysočině těšili. Akce se pro nedostatek zájemců ruší. V tak nízkém počtu nemá smysl zamlouvat hotel. Pro všechny, kdo by měli zájem o testování uspořádám náhradní večery v Praze. Zamluvím nějakou příjemnou hospodu... Pokud byste věděli o dobré hospodě, kde se dají hrát hry, obsluha je příjemná a hráči ji nevadí a je relativně dobře dostupná. Djete mi prosím tip. Díky!

24.2.2011 12:28:50

hospoda
Jirko, nevím, jak to počítáš kapacitně. My chodívali občas hrát do Holešovic do malé nekuřácké hospůdky Klubovna Hěřmanka. (teď tam pro změnu chodíme hrát na kytary :) ) Dá se tam domluvit a zarezervovat si zadní místnost kde jsou 3 nebo 4 stoly (zkusím to večer spočítat). stránky jsou www.hermanka.cz

24.2.2011 12:45:31

TomasV
Díky moc. Heřmanka vypadá opravdu dobře, dobré stoly, nekuřácké prostředí atd.

25.2.2011 10:58:31

Jaraman
A navic maji vyborne burty na pivu.

25.2.2011 11:18:54

Testování prototypů v Heřmance - sobota 5.3.
Zarezervoval jsem prostor v klubu Heřmanka (ulice Heřmanova 9 v Holešovicích Pha7).
Akce bude od 17:00 - ??? v sobotu 5.3. Bude zaměřena na testování prototypů a výběr her pro vydání na letošní rok. Celkem bude k dispozici cca 10 prototypů her (od komplexnějších strategií, přes relaxační party hry až po kooperativní, znalostní či "nezařaditelné"). Všechny prototypy mají příjemnou grafiku a jsou v pohodě hratelné verzi (dolaďují se jen detaily).

Na akci se můžete přihlásit na tomto odkazu (kapacita je 16 míst) ... potřebuji znát počet osob dopředu, abych mohl udělat rezervaci.
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ai3nmjKwj6M1dDFabW5wWFdSMEg2cEViMjJSM3hOQkE&hl=en

25.2.2011 11:22:59

rbx

Jiraman
mno, vsichni ti tu rekli, ze maji vikendy plne, ze se musi venovat rodinam a pritelkynim a ty to zase udelas v sobotu :-) Co na to rict...:-)

25.2.2011 11:31:02

RBX
Máš pravdu, že z tohohle hlediska není sobota ideální, ale má to i svoje pro. Druhý den lidé nemusí vstávat do práce a mohou zůstat déle. Navíc je to jen jeden večer a to by mohli rodiny i přítelkyně zkousnout. Jám mám ty pracovní dny docela plné ale jestli se sejde více podobných reakcí, přesunu akci na nějaký všední den :)

25.2.2011 11:49:42

Jiraman
Teda rád bych přišel, ale jsem v Žilině .... jinak by mi sobota asi nevadila .... tak snad přiště

25.2.2011 11:53:33

jiraman
ty jo vždyž jak píše RBX my jsme neměli problém s místem, ale termínem, že je to dost narychlo a ti co nasali, že nemohou tak proto, že už něco mají. Ad dvě - pokud je to v Praze tak myslím raní vstávání není problém. Dýl jak do 12 nás stejně v žádne hospodě nenechájí a to ještě všichni stihnou i poslední metro a do postele v rozumnou dobu.

26.2.2011 13:11:13

poděkování
Za velmi příjemně strávenou sobotu putuje Jiramanovi. S bráchou jsme si to moc užili. Jenom nevíme, která byla nejlepší a věříme, že to pro tebe bylo přínosné. :)
Dobrou noc

6.3.2011 01:41:05

Elenistar
S bráchou jste byli skvělí a pomohlo mi to hodně. Dneska budu vyhodnocovat dotazníky a zítra to definitivně rozseknu. Pak už se budu soustředit jen na hry, pro které se rozhodnu :).

6.3.2011 11:14:56

DD

To Jiraman
Tak dej pak vedet co za novinky od tebe muzem ocekavat :))

6.3.2011 12:59:42

Vybíráme z Bazaru

Werewolves of Miller's Hollow: The Pact (DE)
Werewolves of Miller's Hollow: The Pact (DE)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas