GOSU - Praha

Zkoordinovat hraní ve více lidech přes soukromé zprávy je dost na nic, tak využiju zdejší fórum. Čili pro Havelocka, opčíka, Falca (a případné další zájemce, hra je sice maximálně pro čtyři, ale možností si zahrát bude spousta, tak se určitě ozvěte):

Kdy dáme další hru? :)
23.2.2011 22:59:14

pátek 25.2.
Mám celý den čas, ale nemám místo.

23.2.2011 23:00:56

Havelock
Předběhl jsi mě s prvním příspěvkem.

V pátek po obědě jedu dom, budu tam až do pondělka. Zabité mívám úterky a čtvrtky večer, jinak bych měl čas víceméně kdykoliv k večeru.

Pokud jde o místo, co třeba Outpost?

EDIT: Jinak přes víkend nebudu mít možnost hrát, tak můžu klidně hru na ten pátek půjčit. Pokud bys chtěl zaučit případné další hráče -- tuším, že jsi o několika lidech posledně mluvil.

23.2.2011 23:07:06 | Upraveno autorem (porovnej)

marte
Týjo, no díky za důvěru, býval bych tu možnost hrozně rád využil, ale vypadá to, že bych ji neměl s kým zkusit. Někdy příště...

23.2.2011 23:35:44

havelock
ještě je tu chrabrý Elenistar, který nemá o víkendu do čeho píchnout, neb má dobarvený figurky a navíc vlastní též jednu kopii Gosu! Dále zná udatného opčíka, kterého znají někteří pod jménem klopčík a nejstarší matadoři vyloví z paměti i živoucí legendu Podoklopčík! I ten je k této hře přátelsky nakloněn. Ačkoli se jeho neutuchající mysl plně soustředí na Earth Reborn.

23.2.2011 23:47:23

GOSU PATEK !
tak hej, snad bych mohl (pokud se neurazite ze me to budete muset naucit).

Elenis - neco bych spachal klidne o vikendu

EDIT: az ted jsem si precetl ze v patek nemuzes. Nicmene obecne v utery vetsinou uz hraju. Ostatni bych mohl mit herne volny.

24.2.2011 00:40:45 | Upraveno autorem (porovnej)

FalCON
Tak na popud Falca můžem v pátek dát. Já jsem pro všema dvaceti.

EDIT: naučit hru, která má asi stránku pravidel ? 8)

24.2.2011 00:47:14 | Upraveno autorem (porovnej)

pátek
No mě asi pátek nevyhovuje. Nějakým záhadným způsobem se mi v rozvrhu objevilo vyučování do 19:00. Ne opravdu. čtete správně. V pátek. DO sedmi do večera... Já vím. Já to taky nechápu.

24.2.2011 08:15:21

Elenistar
Ja jsem to mel taky. Proto jsem ty vecerni predmety nezvladl :D.

24.2.2011 11:16:04

all piatok popo
:)) no cujte borci, ten piatok by u som sa utrhol na par hodin, co keby sme to spachali okolo obeda napr.? neskor vecer budem musiet pracovne,takze inak to na piatok nevidim, vikend detto..
Navrhujem predbezne na 12-13tu co vy na to ha?!? (v 3 je to tiez moc dobre.)

ak by to bolo zas u mna.. ste vitani:))

pravidla su iizii, falco to urco obsiahne z troch jednoduchych suveti...:)

Inak GOSU je extra prda, az bude exp. +5klanov, asi zalozim ligu alebo co:D

ELE> moja neutuchající mysl se plně soustředí na Earth Reborn, to jo,ale konkrtetne na to, ako do toho zohnat fakt ze drsnych hracov na PRAVIDELNE hranie, kampane a tak.. takze prebud svoju mysel, chrabry Ele a dostoj svojmu hecu, ze si to nastudujes radsej sam, ako odomna pocuvat vyklad v slovencine! :P :D

24.2.2011 12:12:17 | Upraveno autorem (porovnej)

paráda
To je mazec, jsem rád, že se to začíná rozjíždět! :D Já se teda želbohu do pondělka nebudu moct zúčastnit, ale aspoň budete mít šanci trochu potrénovat. :P

24.2.2011 16:41:43

Patek
kolem obeda zni dobre, nicmene okolo dvanacte budu na Narodni tride. Ale nechcete se sejit v Outpostu ? opcik nebydli uplne ve stredu Prahy. Kazdopadne jestli to vetsine vyhovuje tak dojedu :).

24.2.2011 17:48:38

příští týden
Měl by někdo chuť si příští týden zahrát? Poslední týdny byly docela na nic, tak ani na hraní moc nebyla chuť, ale teď bych si nějaký gobliní masakr zase rád dal. :) V úterý ráno mám zápočet, v úterý a ve čtvrtek večer mívám od 19:00 trénink a jinak mám volno kdykoliv.

26.3.2011 22:41:09

Vybíráme z Bazaru

Exit - Zapomenutý ostrov
Exit - Zapomenutý ostrov
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas