Frýdek, Karvinsko a okolí

Ahoj,

je mi 20 a hledám nějakou skupinu na deskové hry. 

Nejvíc mě baví složitější hry které jsou na hodiny hraní, ale ty semnou nikdo z rodiny nechce hrát :D

Nejlépe někdo z Těšína, Frýdku nebo havířova, ale klidně i dál.

 

4.1.2024 10:18:18

Ahoj, tak pokud v okolí Havířova tak se v pondělky od 17ti hodin hraje v Těrlicku, jsou tam fajn lidi a není podle mě proč se bát přijít.

8.1.2024 15:49:23

My sa hrávame občas aj v Karvinej :) ale len pri návštevách, žiadne pravidelné hranie zatiaľ…

8.1.2024 20:06:03

Ahoj :)

Hráváme pravidelně 2x měsíčně ve čtvrtek v Třinci, jednou jsme už hráli v Těšíně, ale momentálně jsme stabilně v tom Třinci, schází se nás mezi 15-30 lidmi, hry hrajeme fakt různorodé od nějakých párty her, přes rodinné a kratší hry až po nějaké víc heavy, ale je pravda, že k těm se nesedá tak často - např. Zaklínač nebo Nemesis.

Nejbližší deskovky máme 28.2. :)

Do budoucna přemýšlíme opět hrát i v Těšíně, ale to asi tak 1x za 2 měsíce. V Třinci máme možnost pronájmu super prostor, kde můžeme být v pohodě do půlnoci.

Začínáme se scházet od 16:00, ale přichází se i v průběhu. Když příjdeš do 20:00, tak je velká šance, že ještě stihneš něco zahrát, průměrně končíme kolem 22:00 :)

Kdyžtak se můžeš kouknout na náš IG - Společenstvo desky, máme i FB skupinu, ale tbh není to moc aktivní, protože sám nejsem na FB moc aktivní a jsem rád, jak udělám událost k deskovkám včas :D
https://www.instagram.com/spolecenstvodesky/

19.2.2024 13:22:56

Je náš! Skupina Lískovec u Frýdku-Místku.

22.3.2024 12:13:17

Ahoj právě každý čtvrtek pořádám deskoherní večery. Scházíme se v Centru polském vedle Dziupli. V blízké době se otevře Dziupla tak se budeme scházet tam.

Koukněte na mojí facebookovou stránku o deskových hrách: https://www.facebook.com/deskhra/

22.4.2024 08:31:19

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne: Opatství a starosta - CZ, původní!
Carcassonne: Opatství a starosta - CZ, původní!
Akt. cena: 899 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas