Descent kampan

Koncem září nebo začátkem října budem rozjíždět kampan.
Jedná se o : kosibratr,Elenistar,Boldrick a mart,tak že nám jeden hráč chybí.Pokud by jste měli někdo zájem a mužete hrát dopoledne od 8 00 tak dejte vědět.
Jedná o hraní jednou až dvakrát v měsíci.
10.9.2009 13:46:49

rbx
tak my te vezmem na hostovani k elisce, at vis co je opravdova bida a zmar :)
PS: tak to bysme ti toho alrica asi zabijet nemeli co ? :)
PPS: ono sice frfnas, ale +/- jsme porad na stejno z bodama ... 15 bodu rozdil je nic, tj jedno spatne patro a vsechno je jinak ... co maj rikat u elissy :)

9.2.2011 23:12:41

rbx

siaron
nevim co je u Elissy a kdo tam je Overlord, ale ja mel u Descenta predstavu ze se Overlord musi mirnit, aby meli hrdinove sanci. Zatim me to nepripada. Sice nejsem ve hre dvakrat zbehly a delam spousty chyb, ale i tak me to zatim prijde jako dicefest, kde ja stojim na te spatne strane barikady.

9.2.2011 23:16:05

rbx
Ja se u Elissy nemirnim (ani nechteli, prej ze chalenge) ... jako overlord mam pri rekneme stejne odehranych bodech (cca 90+ dohromady) prevahu o 25 bodu .. cca 60:35 a ted jim znatelne prituhne

ty mas smulu na patra poisledni dobou

9.2.2011 23:24:35

rbx

siaron
nojo, jenze ty jsi chodici descentopedie. Mas v maliku i texty jednotlivych karet vcetne jejich erratovanych verzi. Ja jsem vzdycky hrozne rad, kdyz neco vymyslim, hodim vam tam s vitezoslavnym usmevem kartu, abys mi nasledne rekl, ze to nemuzu, protoze je to blbe prelozeno, nebo to bylo erratovano :-)

9.2.2011 23:38:30

rbx
Ja jsem to napsal mozna trochu nejasne ...
Ta kampan u tebe je rozjeta tak, jak by to asi melo vypadat .. hrdinove z pocatku diktuji tempo tim ze si vybiraji ktery dungeon/patro projdou a kdy je cas to radsi zabalit a zmizet (a tim ti omezujeme pocet CP a cas kdy proti nam zacnes nasazovat silnejsi potvory, treachery atd) ... s tim ze mame ted realnou sanci +/- drzet s tebou krok po zbytek copper levelu i pres ty tve stribrne eldritche (nezapomen ze jakmile znicis to jedno mesto, budes dostavat kazde kolo 2 conquesty "zadarmo", kdyz znicis dalsi 3, atd ... cas neni zrovna nas kamarad a blizke dungeony rychle dochazeji ... navic ted nastava cas, kdy nejake proste potrebujeme dojit do konce kvuli rewardu/casu/atd a tim padem si nemuzem uz tolik vybirat a zkousnout i patra ze kterych bychom jinak obratem utekli ... o tom, ze kdyz si nejake bodiky nasetris a muzes udelat switch na zlate hned prvni tyden stribrne kampane, zatimco my budeme teprve zacinat schanet stribrny equip ani nemluve (nemyslim ze bych ti prozradil nejaky ultimatni tah, to by te stejne napadlo, povazuju te za schopneho overlorda)

U elisky, jakkoliv bude to co ted napisu pro ne (jestli to budou cist) silne demotivujici a demoralizujici, budou mit co delat, aby se te stribrne faze vubec dozili (a to uz budu mit ted za kazdeho o 1 bodik mene) ... skoro zacinam uvazovat, jestli nemam trochu ubrat na efektivite.
A to zase nemluvim o tom, ze v okamziku prechodu se diky memu naskoku v bodech jejich pozice jeste zhorsi (viz vyse)

PS: nadruhou stranu abych jim tu moralku zase trochu pozvedl, nehraji uplne spatne a hodne z toho rozdilu coquestu je v tom, ze me vybrali jako avatara draka a mam jeden bod pokazde kdyz otervrou truhlu ... urcite takovych 10 bodu mam z truhel

9.2.2011 23:42:36

rbx
ale za ty preklady ja nemuzu ... zrovna u tech overlordich karet bys klidne mohl pouzivat originalni anglickou verzi, kosibratrovi staci kdyz pak rekneme cos zahral kdyby byly nejake nejasnosti ... vim ze je to blbe, kdyz pak neco 5 minut vymyslsis jen abys zjistil ze v originale ta karta zni uplne jinak


PS: errat je minimum a erratovane karty jsou v podstate vsechny predelane a vydane znovu v rozsirenich

9.2.2011 23:44:20 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx
Musíme jen doufat že ti aspon ta dezinfekce zvedla náladu:)

9.2.2011 23:44:40

rbx
No, ono se chce smířit s tím, že Siaron prostě vyhraje, ať už stojí na kterékoliv straně barikády - je tedy lepší hrát s ním než proti němu.
Když to člověk vezme jako axiom, lépe se s tím vyrovnává ;)

9.2.2011 23:45:38

elissa
nedelej ze me zase nejakou ZRUDU :) i toho connana jsem dneska vyhral tak nejak omylem .. vzdyt ja ani do konce hry nevedel za co se boduje ... jen ze connan je na zensky a ze mam sbirat zensky :)

9.2.2011 23:47:33

rbx

kosibratr
dal jsem si Ibalgin, po 15 minutach panaka te slivovice a spal jsem jako spalek :-) takze asi jo, pac se mi zase zdaly sny :-))

9.2.2011 23:48:08

Siaron
Takže přesně tvůj typ, že? ;)

9.2.2011 23:53:28

Elissa
Budu delat, ze nevim cos tim chtela rict :)

9.2.2011 23:54:20

rbx

Siaron
a abych na vas byl pripraveny, tak jsem si poridil na priste Tomb of Ice.

Elissa: On neni neporazitelny, pokud s nim tedy nehrajes hru, kterou predtim hral uz tisickrat. Coz ti v pripade Descenta ale moc nepomuze :-)

10.2.2011 00:00:09

rbx
No, pokud já vím, tak vyhrál Republic of ROme, kterou hrál poprvé v životě, Earth Reborn napoprvé dvě hry ze tří (a byl by vyhrál i tu třetí, kdyby se nezapomnělo na jedno pravidlo) atd. atd. Zatím prohrál snad jen Dunu, a to jen proto, že jako Gesseritka vsadil na mě ;)

10.2.2011 00:03:01

rbx
To je spravny pristup, tak se mi to libi .. ja skutecne vsechno nevyhravam, kdyz s tim nekdo pocita dopredu, uz me to zpoloviny daroval.

A descenta jsem nehral 1000x, kampan hraju za hrdiny prvne a za overlorda jsem odehral asi tak 10 scenaru a 2 dungeony v kampani.

10.2.2011 00:03:15

elissa
To tak nemuzes brat ... androida jsem taky vyhral, ikdyz jsme ho hrali prvne v zivote vsichni a ani sem nevedel jak to funguje ... to samy dneska connan .. se proste nekdy postesti a nekdy zase ne ... urcite nejsem nejakej SUPERNADCLOVEK ktery ma vzdy plan (jsem SIARON ne SYRON :) ) Netvrdim ze obcas nejakou strategii nemam a ze jsem uplne blbej, ale nekdy mam holt vic stesti nez rozumu

Zpetne treba na zatroconu jsem spoustu her prohral ... tak kazdou 4tou

PS: no to sem asi prehnal, spis tak kazdou treti

10.2.2011 00:06:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Siaron
Sorry, já ti prostě nevěřím ;)
Asi dám hlasovat, že tě vyhodíme uzávěrem - a vsaď se, že získám většinu hlasů ;)

10.2.2011 00:08:31

elisse
a vsad se ze na to hlasovani sejmu 60ti kartovy balik s jednim tribunem a tim to hlasovani vetuju :-P

10.2.2011 00:12:32

Siaron
Vidíš, sám ses usvědčil ;)

10.2.2011 00:13:10

elissa
Ne, jen jsem potrvdil ze jsem LUCKER - to sem nikdy nepopiral :)

EDIT: Ten rome jsem mimochodem taky vyhral tak, ze v kole kdy jsem mohl zkusit jmenovani na consul for life, jsem si liznul ve sve akci toho tribuna, takze jsem ho vubec mohl vyvolat.

10.2.2011 00:13:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Siaron
jako lehce lucker :D Conana si vyhral ani nevis jak :P :D, navic se celou dobu snazil podvadet :D. Parchant to je, nic s nim nehrajte.

10.2.2011 00:17:19

Falco
nono, to podvadeni si vyprosuju :) Na tech pravidlech jsme se shodli - byly jsme tam 4 a ja rozhodne nemel vic hlasu nez kdokoliv jinej .. navic jsem vychazel ze zneni svych karet, vase jsem nevidel.
To ze ani nevim jak sem vyhral, nepopiram ... coz zase jen potvrzuje nize psane :)

10.2.2011 00:19:12

Siaron
ja myslel obcasne nenapadne pridani toho zetonku sem, zetonek tam :).

Jinak ano na kartach jsme se schodli.

10.2.2011 00:22:57

Falco
Pffff ... tak to ale vubec ... tos me teda ted urazil ... ja si radsi uberu, kdyz si nejsem jistej, jestli ten zetonek je muj, nebo se ke me dokutalel, nez abych nepoctive vyhral (staci ze vyhravam omylem) ... co bych z toho pak mel ?

10.2.2011 00:26:45

Siaron
Trochu skadleni :), par zatoulanych zetonu a hned jsme ti to dali sezrat. Prece jenom ze Siarona je respekt. Nicmene Conan byl celkem fajn :). Az na to ze je pravda ze tim zarezavacim prasackym utokem jsem resil osobni krivdu me znicene veze :D.

EDIT: doufam ze jsem to neprehnal, je pravda ze Siaron je cestny hoch ( a po Conanovy evidentne na zeny) (a paladin na monstra, Vasekre na zlato a ja jakozto posledni jsem na Conana)

10.2.2011 00:52:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

TG: Past & Future Alternative Encounters CARD PACK
TG: Past & Future Alternative Encounters CARD PACK
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 13 hodin

Offcanvas