4 pohár

dostal jsem nabídku účastnit se, stojí to za to?
8.4.2011 20:14:41

4pohár
Pokud jsi eurohráč, tak ano, pokud jsi ameripopelář, tak ne. Taky hodně záleží na výběru her v daném ročníku, jestli se Ti výběr zamlouvá a jestli hry ještě nevlastníš. Každý tým si totiž hry zakoupí v rámci startovného, hry pak přiveze na turnaj, a posléze si je zase odveze do osobního vlastnictví :-)

8.4.2011 22:31:10

kadaver
no já těm názvům vůbec nerozumím, ale 7 wonders je 2 karetka co se mi líbí

8.4.2011 22:47:57

to hvar
7 Wonders je tam taky nejjednodušší a nejrychlejší hra.
Tikal je brutální procesovačka, kde se dá úplně šíleně počítat různé kombinace, které Ti vynesou nejvíce bodů. Dost se divím, že ho tam letos dali, protože to je hra velmi náchylná na analýzu-paralýzu a určitě se u některých stolů protáhne.
Fresco vypadá hezky, ale ještě jsem ho nehrál, takže nemůžu soudit. Jelikož je to ale jedna z nejoblíbenějších her z Essenu, tak to asi bude stát za to.
A Navegador vůbec netuším.

8.4.2011 23:59:13

Navegador
Bohužel dost přehlížená hra, ale z eurovek tohodle roku rozhodně jednou z nejlepších. Rondel jako třeba v Antike. Jednoduše a pěkně zpracovaný trh, tedy čím je vyšší o danou komoditu zájem, tím je její cena vyšší a čím je větší nabídka zboží na trhu, tím je nižší cena. Hra bez náhody a hráči se ovlivňují vzájemně pohybem cen na trhu.

edit: minulého roku

9.4.2011 00:27:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne: 10. Cirkus
Carcassonne: 10. Cirkus
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas