The Dead Keep - fantasy dungeon od CMON

Další, tentokráte převlečené Zombicide od CMON, které se za pár dní objeví na platformě GameFound:  

The Dead Keep by CMON - Gamefound

26.2.2024 19:43:56

Paul Boner, důvod pro mě, proč do toho jít. Jinak skutečně další verze Zombicidy a CMON - dva důvody proč do toho nejít.

Figurky super :)

27.2.2024 19:12:36

Jako art masakr. Tak pěkná hra, karty jsou dechberouci. Ale bohuzel zase xta varianta zombicide, sic tentokrat s příběhem ale přesto. Pokud vyjde v CZ koupím základní krabici sice toh bude polovina a možná to v podstatě nepůjde hrát (polovicni balíček karet jak u zombicide?) ale plstit to poštovné, vat kvůli převlečené zombicide navic v angličtině .. radsej knihu

Jeff

27.2.2024 20:11:21

Rád bych upozornil, že to je předobjednávka, tedy žádné SG, kampaň a tak. Bude to podobné, jako se dala objednat Dark Providence, jenom budou používat GF.

28.2.2024 08:07:32

Otázka co znamená Limited deluxe edition a jak se bude lišit retail… 

28.2.2024 13:48:41

No přesně. Nejaky rozdíl tam bude… nejspíše počet hrdinu, karet, možná par scénářů navic…

Jeff

28.2.2024 18:30:33

@Melandor @Jeff pokud o tom budete uvažovat, možná bych se svezl kvůli Bonerovi. Uvidíme, až to otevřou. Pokud tedy bude mít smysl podělit se o poštovné :)

28.2.2024 18:53:01

u CMONU se vzdy oplati se spojit…tak si pak dame vedet,na prvni pohled me to zaujalo tak uvidime jak to bude vypadat v praxi 

28.2.2024 20:20:10

Třeba to bude mega štěstí a půjde do toho rovnou blackfire, ale myslim ze možnost lokalizace přímo v kampani cmon nenabízí… /: 

Jeff

28.2.2024 20:48:56

Facebook

Ogres are strong and vicious creatures, and they possess an insatiable hunger for living flesh. Take care to see the ogre before it sees you, otherwise, the last thing you’ll see is its foul maw…

9.3.2024 14:00:30 | Upraveno autorem (porovnej)

The Dead Keep - Pre Order Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=b2voJ2Jwv1Q

 

17.3.2024 06:10:59

@mart - proč mi to děláš!? :-D Žádný Zombicide ještě doma nemám, mám rád severskou mytologii, dílo Paula Bonnera, fantasy, dungeon crawlery a coop kampaňovky. Dokud jsem si tohle vlákno nepřečetl a nekoukl na vide, tak jsem tuhle hru NEPOTŘEBOVAL.

Ještě jsem nezvládl ani dohrát základ Trudvangu a už mám nutkání si Dead Keep pořizovat :'(

18.3.2024 01:59:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Předobjednávkové okno se právě otevřelo…  

Dělá to 150 eur, v nichž je tedy zahrnuta i bonusová figurková krabice :)  

 

18.3.2024 20:09:14

Koukám že ušetřím 286,92 $ za komplet s poštovným a DPH. Z principu se mi hra líbí, ale nelíbí se mi grafický styl Bonnera. Jak kresby, tak figurky. Prostě je to tak 🤷‍♂️

18.3.2024 20:52:30

Napsal jsem 3 vydavatelstvím jestli nemají v plánu lokalizaci přímo v kampani nebo po ni, tak uvidíme. Kdyby to bylo CZ tak neváhám je to absolutní pecka. Jasne je to zombicide ale totálně vychytany a s příběhem :-))

Jeff

18.3.2024 22:29:31

Je v té ceně je už zahrnuté DPH ? Nějak to tam nemohu najít. Předpokládám, že spíše ne. 

19.3.2024 00:42:19

@Čindi Daň zahrnuta není, připočítává se k celkové ceně objednávky, a to včetně poštovného. Lze využít stretchPay.

19.3.2024 01:03:35

Hra vypadá zajímavě, ale také mě trochu odrazuje grafické pojetí miniatur. Není to úplně můj šálek kávy…

19.3.2024 07:54:58

Být to v CZ, tak bych do toho šel. Mně se naopak grafika moc líbí.

19.3.2024 11:45:52

Pročetl jsem pravidla a ano, jedná se o Zombicide na silných steroidech s kampaní a v krásné grafice (můj názor). Každopádně stále nerozumím tomu, kolik hrdinů hraje jednotlivé scénáře. V pravidlech je uvedeno: „Select the indicated number of Adventurers and distribute them between the players as desired,“ což může znamenat, že každý scénář má předem určený počet hrdinů, případně že v každém scénáři je uveden jiný setup pro určitý počet hrdinů, případně to bude 6 jako obvykle (prosím jen to ne)… Nevíte někdo?

19.3.2024 12:18:13

Mě se hra líbí, sedí mi design, jakož i typové rozrůznění figurek a herní (byť už dosti provařený) koncept. V některých pravidlových nuancích CMON využívá osvědčených nápadů z předešlých Zombicide her, jinde však zkouší i zbrusu nové věci.  

Je tam tedy stále dost otazníků, kupř. nad škálovatelnou obtížností také v závislosti na různém množství participujících hrdinů. A nakolik přínosný bude ve finále kampaňový mód, který se sem prostě moc nehodí… 

Nicméně cena za tohle nové herní dobrodružství mi přijde extrémně vysoká. Cena samotné krabice s tím, co nabízí, je asi přiměřená. Ovšem pokud k tomu připočtu VAT a poštovné, bude zřejmě lepší počkat si na retail verzi.  

Jakkoliv není úplně zřejmé, jak moc se vlastně bude retail lišit od limitované edice nabízené v tomhle speciálním předprodeji. A zdali se The Dead Keep nakonec ujme nějaký tuzemský vydavatel a počeští jej!  

Je zvláštní, jak CMON tlačí tuhle svou káru do stále většího kopce… Navyšuje totiž počet svých projektů, které pořád ještě nedodal předplatitelům, projektů, u nichž přitom dochází ke stále většímu prodlení.  

 

19.3.2024 12:20:23

@mart No nedávno doručil Dunu,zbytek projektu vypadá zpožděný o cca pul roku. Co se jim vysloveně nepovedlo, je Trudvang, ale zbytek vypadá standardně.

19.3.2024 13:11:14

Kdyby to bylo v CZ beru hned. 

Nevíte zda je šance?

19.3.2024 13:36:56

@mart - no, tak to vypadá, že vzhledem k ceně jsem vyléčen z nutkání si hru pořizovat, je to fakt ranec. Když to srovnám s Trudvangem, kde mám za 4tis. základ + SG box (teprve dojde), který o polovinu rozšiřuje obsah a KSE rozšíření Muspelheim a to i včetně dopravy. Taky za necelé 4tis. jen základ a o poznání menší SG box a je k tomu ještě potřeba připočíst VAT a dopravu.

Neočekávám, že by se toho (stejně jako u Trudvangu) někdo chytl s překladem. Ale i tak si spíš počkám, jak to dopadne v retailu. Vzhledem k absenci dalších SGs si myslím, že v obchodě o nic zásadního nepřijdu.

19.3.2024 15:59:15

Psal jsem na Gamefoundu comment ohledně češtiny, čas 16:25.

Podpořte to liky a commenty. Třeba se zázraky dějí.

19.3.2024 16:51:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Kvedlalové z Kvedlinburku (CZ)
Kvedlalové z Kvedlinburku (CZ)
Akt. cena: 20 €
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas