TES V: Skyrim Board Game

Tak moje peněženka asi nepozná klidu. Na Gamefound míří desková hra na téma této kultovní hry... https://gamefound.com/projects/draft/zx6js610y7lvnlnav6qbisnxqqy#/section/project-story
25.2.2021 18:51:16

dej pak vědět, jaké to je….

3.11.2021 14:23:52

@MikeDundee Já to mám prakticky stejně, až na to, že jsem to nebacknul, jen hodil do košíku na GF, pak to vymazal a tedy nerušil. Sleduju hru od začátku, co s tím vylezli, ne že by to bylo špatné, ale čekal jsem jednak trošku něco jiného a když, tak trošku jinak.

Jak píšeš, podobných her na cestě vícero a není to u mě úplně na sednutí si na zadek a vysolení peněz. 

Nicméně, pokud by to vyšlo v češtině, jakože před kampaní dávali info, že s někým jednají mrk mrk , tak to do toho půjdu, ale na KS to backovat nebudu..a i kdyby hypoteticky, tak leda ten základ za 68 liber, kdyby ještě byl..

3.11.2021 17:59:55

Netuší někdo, jak to tam mají vymyšleno s těmi lokalizacemi? V některém komentu psali, že lokalizační partneři budou nejspíše mít své vlastní preordery, ale jaksi jsem teda úplně nepobral, kde by je měli mít, nebo jak to vůbec plánují udělat.

Mohl by mi to když tak někdo osvětlit? Docela by mě pokroutilo, kdybych vzal anglickou verzi, abych se o něco později dozvěděl, že bude česká :/

5.11.2021 17:29:59 | Upraveno autorem (porovnej)

@černý vlk Tak mám za sebou první hru v sólu a je to zajímavé. Ano, náhoda na kostkách umí člověka rozhodit, leč není to tak strašné. Soubojový systém je průměrný a vedlejší úkoly, bez kterých to dle mého nejde, přinášejí zajímavé zpestření, ale nic závratného. Mám v plánu Demo přímo s někým z Modiphius (pár nejasností se našlo) a možná i interview s tvůrci :)

@DannyK Přiznávám, že o předobjednávkovém systému pro lokalizační partnery jsem neslyšel. Vím jen o stanovisku, že lokalizace nebudou součástí kampaně. Lokalizovaná vydání budou několik měsíců po Anglické verzi a lokalizační partneři nejsou zatím potvrzeni.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

6.11.2021 11:47:53

@speett  Díky za info. Já to backovat nebudu. Mám už all in zaklínače a pořád doufám, že ten bude lepší. A v češtině.

6.11.2021 11:49:33

 @speett Tohle mají napsáno přímo ve FAQ:

We are currently in negotiation with multiple publishers covering all the major languages. Other language editions are not part of this crowdfunding and each publisher will be running their own pre-order once we have confirmed them and they will need time to do the translation. We would expect other language editions to launch much later than the english edition due to the amount of work involved.

A právě ta část s tím pre-orderem me docela mate, jako kde ten pre-order bude, v PM, nebo nějak jinak.

6.11.2021 17:08:55

@DannyK Pre-orderem se myslí klasická předobjednávka. Až se Modephius s někým dohodne, tak ten vydavatel si může spustit predobjednavky, ale není to součást kampaně či PM. 

6.11.2021 19:17:38

@UmmA No tak snad se do konce kampaně objeví nějaké info o české lokalizaci, a kde si ji případně objednat :D 

7.11.2021 17:19:33

Zdravíčko,

je tu někdo, kdo hru podpoří na gamefoundu? Nejde mi opřidání se k celé hře jako takové, ale měl bych eminentní zájem koupit ty mince :) 

Děkuji všem kdo se ozvou, můžete napsat klidně i SZ.

Tomáš

9.11.2021 12:31:16

Jinak reaguji na otázku o češtině. Psal jsem na jedno vydavatelství ohledně několika produktů a jedním z nich bala čeština do této hry. Podle nich to někdo překládat bude a dle osobního názoru komunikujícího se nejspíše bude jednat o Blackfire.

 Ale může to být kachna abych tu někoho zbytečně nemystifikoval :)

9.11.2021 12:35:06

@tonkynho6 Ohledně češtiny … ano Blackfire patří mezi favority, neboť spadá pod Asmodee, kteří mají s Modiphius dobré vztahy. 

Hru podpořenou mám, ale nevím, jsetli ten pledge nechám. Pokud ano, není problém Ti ty mince vzít..počítej akorát s podílem na poštovném + případně zásilkovnu ;) Když tak napiš SZ

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

9.11.2021 12:49:30

Dneska jsem se ptal, jestli budou před koncem kampaně oznamovat, s jakými language partnery se dohodli. Prý k tomu směřují, tak asi s backnutím vyčkám, než to oznámí. Nebo backnu jen kvuli odemknutí SG a pak to zruším, pokud se objeví CZ.

10.11.2021 13:18:58

Stránka hry tu na ZH zatím není, tak hodím odkaz na video sem :)

https://youtu.be/hpCfFQd8kBs

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

21.11.2021 17:18:11

Pledge Manager otevřen. Někdo něco? Bylo by fajn rozptýlit poštovné ;)

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

23.12.2021 08:21:55

No jako ten anniversary base game tier za 68gbp nevypadá vůbec zle…

Aha, @speett , koukám že to je asi jen pro nový pledge, protože jinak jedna hra je za +82. Shipping je 18, takže base game tier je vč. pošty za 86.

23.12.2021 09:39:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahojte,

náhodou nejaké bližšie informácie k českému vydaniu hry Skyrim? Výrobcovia ak sa nemýlim sľubovali, že Asmodee by CZ verziu mohlo už mať v tomto čase v pokročilom štádiu…

 

Ďakujem 

30.11.2022 07:35:46

Vybíráme z Bazaru

ZhanGuo
ZhanGuo
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas