Into the Godsgrave

Další hybridní příběhová hra od Lucky Duck Games. Na první pohled jinak pojaté Destinies.

https://www.kickstarter.com/projects/lucky-duck-games/into-the-godsgrave/

Celkem nad tím přemýšlím, ale pozastavuji se nad pár body:

  • Rexíci vydali česky Cesty osudu, tak je možné, že i tato hra by se dočkala lokalizace.
  • Ceny jsou bez DPH, takže se all-in může vyšplhat až k 6000 Kč, základní pledge tak za polovic.
  • Kolik času strávím v aplikaci a kolik na herním plánu.
  • Z podobného soudku mám už podpořenou Agemoniu, kde je aplikace nepovinná, “potřebuju” další takovou hru?
  • Lucky Duck Games teď mají 4 nedoručené KS projekty, aby to nedopadlo jako s Mythic Games.

 

6.6.2023 08:39:46

@Nyan K tvým bodům - možná to vyjde v češtině, ale přijde mi to drahé.

Aplikace je stěžejní součást, bude to jako u Cest osudu, člověk v aplikaci stráví nemálo času. Aplikace nabízí určitou náhodnost ve scénářích, stejný scénář by měl pokaždé trochu jiný.

Agemonia je výrazně větší hra po všech stránkách, dle mého určená pro jinou sortu hráčů. 

Luck Duck má ty nedoručené hry výrazně menší a zároveň mají silnou retailovou část, nejsou závislí pouze na KS/Gamefoundu. Vůbec to není jako Mythic.

6.6.2023 14:29:02

Ono pokud by se sešelo dost lidí (násobky 4) tak je zajímavej ten retail pledge. Alespoň pokud jsem vše správně pochopil.

6.6.2023 15:30:27

@gahli Ale to je jen pro obchody, proto retailer pledge.

7.6.2023 01:07:15

@UmmA v IČU a DIČ bych spatřoval asi ten nejmenší problém :)

7.6.2023 08:52:32

Jako já si nemůžu pomoct, ale oznámení tohohle kickstarteru přišlo den po tom co oznámili odložení The Dark Quarter na další rok, to ve mne nenechává moc pozitivních pocitů. :D 

7.6.2023 09:05:28

@MortZ  The Dark Quarter backnutý zrovna nemám, ale uvažoval jsem o něm. Čekám na Destinies: Witchwood a Divinus. U kachny bych asi neměl strach, že by to nakonec nedorazilo, ale nabrali si toho docela dost, takže spoždění nejspíš budou. 

7.6.2023 10:30:35

The Dark Quarter hlavně narostl do obřích rozměrů, ale nebál bych se, že to nedoručí, hlavně, když na této hře kooperují s Van Ryder Games..:-)

7.6.2023 12:24:17

@MortZ Chápu, že to naštve, ale přirovnal bych to k CMONu, který takto odložil Trudvang. Příjemné to nebylo, ale problém doručit to také neměl.

8.6.2023 12:33:40

Kedze za dva dni konci kampan…
Ak by sa podarilo vyzbierat 3 ludi, rad by som siel do retail pledgu.
4x Collector’s Pledge: 392€ je velmi dobra cena.
Naopak, ist do toho solo… 200e za “gameplay” all-in bez dopravy, to mi pride celkom moc vzhladom na content.

14.6.2023 20:15:35

klidně se do retail přidám případně zařídím. 

14.6.2023 22:46:03

Vybíráme z Bazaru

Warhammer 40k Dice Masters a rozsireni
Warhammer 40k Dice Masters a rozsireni
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 18 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas