Heroes of Might & Magic III

Příští rok se na nás řítí adaptace hry Heroes III od polského vydavatelství ArchonStudio. Nejde o žádnou hru “inspirovanou”, ale o licencovaný produkt. Vydavatel se dušuje, že lidé, kteří stojí za vývojem, jsou zároveň hráči předlohy - což sice ještě nemusí znamenat, že půjde o dobrou hru, ale aspoň k tomu mají nějaký vztah. 
Co na to říkáte, těšíte se, že konečně přijde na trh opravdový Heroes III? Já do teď odolával všem hrám, které byly k této PC hře připodobňovány, takže budu projekt sledovat a doufám, že se to povede.

Koho jsem zaujal, viz https://homm3boardgame.com/

______________
aka WantonDuke

13.10.2021 19:48:01

@Ulmewix Az na to, ze na PC si to muzu rozdelit klidne po pul hodine. Je to jedna z mych nej her na PC a hraju ji doted. Ale stolni verzi moc sanci nedavam. Snad budu prijemne prekvapen.

23.9.2022 20:05:58

@ UmmA Podle mně to budou muset ohlodat na kost, aby se herní doba vůbec vlezla do těch 3 hodin. Průzkum mapy, vylepšování města a tahové boje na oddělené mapě (jen ten setup boje, 5 vs 5 jednotek, každá jiné schonposti, hraní kouzel, upgrady). Proč není víc takových her? Kvůli herní době. 

Jsem v podezření že na taktické boje na pidimapě mohou být vhodnější karty jak figurky. Největší záhada je pro mně ta hexová expanze pro samostatné boje. To ty jednotky budou mít oddělené profily pro tohle rozšíření? To je jakoby udělali hexové boje, pak zjistili, že je to časově neúnosné, tak to tam vrazili jako rozšíření a do hry to ořezali. 

Hádám mapu o pár dílcích, boje na +- 3 tahy, a i tak to bude dlouhé jak týden a fakticky jen pro 2 hráče, nevěřím, že tohle bude fungovat pro 3 a pro 4 to bude mít neúnosnou herní dobu.

27.9.2022 17:57:51

Otevřená čeština :) objevilo se dostatek podporovatelů.

https://www.kickstarter.com/projects/archonstudio/homm3boardgame/posts/3672986

25.11.2022 08:08:47

Dnes byl otevřen Pledge manager, takže kdo jste se nestihli připojit, máte možnost.

8.5.2023 14:21:16

Tak do čeho jdete? Mě si líbí ten bigbox, ale nelíbí se mi, že je jen s artbookem a plakátama za 50e, o které nikterak nestojím, takže skončím asi u Grail + Inferno

9.5.2023 07:14:50

@asgardpepa To vypada jako nejlepsi varianta. Jen jsem nenasel jak to udelat, kdybych chtel Shaded Grail i s Shaded Inferno.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

9.5.2023 08:17:42

@Havelock  já shade neberu, chci si to pak nabarvit, tak tam nepotřebuju přemalovávat vrstu už něčeho. Ale za těch 299 je tam shade i to inferno.

9.5.2023 09:26:26

Je fakt naprd, že se nedá vzít big box bez plakátů. Ale v milion krabicích to zase nechci. Big box je holt big box. Ještě uvidím, co nakonec vezmu. Plánuju si to časem namalovat, takže předstínování brát nebudu. Mimochodem i ten, kdo si netroufá to detailně namalovat, tak přetřít to shadem zvládne každý a ušetří spoustu peněz za to předstínování. Jen takový tip.

9.5.2023 09:47:14

Uvidíme jak se k tomu Archon vyjádří, v komentářích se po tom - big Box jako addon/pledge bez art booku - ptá celkem dost lidí.

9.5.2023 11:33:03

K tomu bigboxu na KS někdo hodil odkaz na youtube, kde Archon vysvětluje, že z finančních důvodů a pracnosti balení (jak jsem to pochopil) bigbox bude pouze pro variantu All-In. To video je asi 2 týdny staré.

Na druhou stranu čistě jako add-on by to, na základě spousty žádostí dle komentářů, dát mohli. Ale co to pak udělá s poštovným je otázka, protože by to pak byla dvojnásobná velikost balíku (bigbox + všechny samostatné krabice). 

Na KS také žádají v komentářích bližší info o samotném bigboxu - rozměry a jak bude uvnitř vypadat.

Dokud to neupřesní, tak to nechám uležet.

Akorát je škoda, že česká verze bude až ve druhé vlně.

9.5.2023 14:09:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Ještě je otázka, jestli se do toho big boxu vejdou hrady co ještě nejsou v kampani, ale časem asi nejspíš vyjdou. 

9.5.2023 14:32:17

Ahoj,

nevíte někdo do kdy bude otevřený PM? Nikde jsem to nenašel, ale nejsem v crowdfoundingu moc zběhlý tak možná jen nevím kde to hledat.

Díky 

10.5.2023 21:09:53

Vybíráme z Bazaru

Hra FANTACOLOR junior
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas