Amun Re

Jen kdyby někdo nezachytil, chystá se reprint:

https://gamefound.com/projects/alley-cat-games/amun-re-20th-anniversary-edition?ref=search

A Rahdův průvodce hrou, včetně radostného hýkání v závěrečném hodnocení:

https://www.youtube.com/watch?v=Yh00QxOV16M

_____________
liščí pohůnek

1.7.2022 09:28:37

Kampaň už je spuštěná.

Co se dívám, tak základní retail pledge nemá ani moc smysl, i když tam je zajímavá group pledge. Rozšířená verze je včetně všech addonu, group pledge sleva 5%. Pokud by byla group pledge pro více lidí ( nad šest) nabízí prý slevu, dtto i pro “obchody”. Tam je to na dotaz, tak kdyby někdo organizoval.

Poštovné bychom měli spadnout do 1. zóny EU a Slovensko zajímavě do druhé, poštovné paradoxně není moc drahé - 8 až 12 Euro. Nicméně je třeba počítat s DPH.

Za sebe budu hodně hodně zvažovat, tu hru jsem vždy chtěl a tohle byla jedna ze dvou prvních hráčských deskovek, co jsem uvažoval o koupi..Proroctvi tehdy vyhrálo. Současná grafická podoba vypadá hodně pěkně. Bylo by zajímavé, kdyby byla verze v CZ …

5.7.2022 14:43:31

Já to teda chtěl hodně, ale za cca 2 500,- (rozšířená hra, doprava, DPH) se mi to nakonec moc nezamlouvá…:-/ Hra je to super, o tom žádná, ale když ji pomyslně položím vedle jiných krabic s podobnou cenovkou, není to už taková hitparáda.

Uvidím, co tam hodí v průběhu kampaně (22 dní).

_____________
liščí pohůnek

5.7.2022 15:49:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Amun-Re jsem kdysi dávno hodně hrával a byla to moje oblíbená hra. Tenkrát už nebylo možné ji sehnat. Takž bych to i zvážil, ale jako…ta cena. Mně by přitom stačila nějaká normální verze bez všech těch fičůrek navíc do tisícovky :)

-----------------------------------
Autor blogu Války v jednom
www.valkyvjednom.blogspot.cz

6.7.2022 17:16:20

Šiel niekto do toho? Máte to už doma?

14.7.2023 12:48:50

Vybíráme z Bazaru

The Great Fire of London (EN) + insert
The Great Fire of London (EN) + insert
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas