Ztracený ostrov Arnak

xxxxxxxxxo hodnoceno 440x (Seznam vlastníků)

Ztracený ostrov Arnak - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Michaela „Mín“ Štachová
Michal „Elwen“ Štach
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sólo hra ťažší variant + kampan

Pokiaľ vás sólo baví už sú na offi stránke pravidlá na kampaň aj pdf z kartickami https://czechgames.com/en/lost-ruins-of-arnak/downloads/..    

22.5.2021 18:00:18

Včera jsem dokončil sólovou kampaň a musím říct, že jsem nadšený. Každá ze 4 kapitol přinesla úplně jiný herní zážitek než standardní sólo hra. Líbil se mi příběh, opravdu jsem pocit, že jej prožívám. :-) 

Nejsem velký příznivce aplikací, ale tady se mi to dokonce i líbilo, je to moc pěkně udělané. 

Celkově palec nahoru a věřím, že se jednou dočkáme pokračování :-)

6.9.2021 10:02:42

Mě by hlavně zajímalo zda se někdy dočkáme té sólo kampaně v CZ. Taky bych si ji rád zahrál. Vypadá to zajímavě.

6.9.2021 16:16:24

@Creatides Appka už samozřejmě v češtině je. Takže směle do toho! :-)

6.9.2021 16:28:20

@StaniKubi Díky za info, to jsem nevěděl. Na stránkách o tom žádné info není. No ale nemám moc rád hrát deskovky s aplikací pokud to není vyloženě nutné. Ale tím pádem když už je to přeložené v apce tak už vůbec nechápu proč to není přeloženo na tisk. Každopádně si to určitě vyzkouším.

6.9.2021 20:16:25

Hrajete nejake varianty house rules pro tezsiho automatickeho hrace podle zakladni hry? (bez aplikace) Prijde mi, ze je v zakladu hrozne jednoduche ho porazit i na maximalni obtiznost, zatim vzdy jsem ho prekonal o 10 a vic bodu. S veliteli expedic i 20+

Zatim jsem zkousel dve variace:

  1. destickou “porazit strazce” muze automat porazit i strazce, na kterem zrovna nestoji 
  2. desticka “porazit strazce” ma efekt “badani” vzdy navic, vyhodnocuji se teda oba efekty: jak badani, tak strazce.

Pri prvnim se snizil muj bodovy naskok, ale stale jsem s prehledem vyhraval, u druheho uz to zacala byt fakt vyzva, protoze automat zacal konecne nejak rozumne skorovat i badani. Za sebe druhou variantu doporucuju, zejmena pokud hrajete s veliteli expedic, se kterymi je jinak solo hra vyrazne jednodussi.

3.2.2024 20:46:04 | Upraveno autorem (porovnej)

@Dansemacabre Ty fialové karty, co jsou ke stažení na CGE, jsi zkoušel? 

3.2.2024 22:03:20

@cartas nezkoušel, netušil jsem o nich :) Teď na ně koukám a vypadají jako přesně to, co hledám. Díky za tip! 

3.2.2024 22:37:30

Je táto kampaň zadarmo z netu hrateľná ako koop? Ak áno , tak ako? Viem, že v druhom rozšírení to je možné. Len neviem, či sa tam niečo zásadné oproti tejto verzii nezmenilo.

28.3.2024 22:05:44

Vybíráme z Bazaru

Potomci lesa
Potomci lesa
Akt. cena: 470 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas