Ztracený ostrov Arnak

xxxxxxxxxo hodnoceno 441x (Seznam vlastníků)

Ztracený ostrov Arnak - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Michaela „Mín“ Štachová
Michal „Elwen“ Štach
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Promo karta Saxofon

MindOK oznamil na FB promo kartu Saxofon k Arnaku s tym, ze je mozne ju ziskat na specialkach. Lenze ouha, ma to hacik, len s kupou novej krabice. Majitelia krabic z prveho printu maju proste smolu, potvrdene z mnozstva specialok. Som sklamany z takehoto pristupu :( taktiez boli zaskoceni aj samotni predajcovia, na rozdiel napr. od Rexhry ci Albi, ktori proma davaju aj majitelom predoslych printov. Takze od Mindoku je to viac-menej podpasovka, akurat tym znechutia hracov, ktori ich masivne podporili kupou prveho printu, ten bol rozobrany tusim do mesiaca.

22.10.2021 16:07:05

Pokud je to pravda, pak je to smutné. Nicméně je to pořád jenom jedna karta, zas tak hrozné to není a třeba to budou dávat i k chystanému rozšíření.

22.10.2021 16:12:39

Tak to je shit :/ Doufam ze je to trkne a daj to k rozsireni.

 

 

 

"I want to play a game." Jigsaw

22.10.2021 22:23:00

Pak budou mit ale ty s druhym tiskem dve promo karty…

23.10.2021 13:11:22

No tak ju môžu niekomu darovať keď budú mať dve.

23.10.2021 13:26:15

Od kolegu som sa dozvedel, že napr. speciálka Ludopolis údajne promo karty nedostane, kedže Arnak už má skladom. Mindok dá promo karty len s doobjednaním ďalších ks Arnaku, čo sa obchodu neoplatí, kedže ma sklade vyše 10+ ks Arnaku. Pokiaľ je to pravda, tak je to zo strany Mindoku pekná prasárna.

23.10.2021 13:40:11

Ale no ták. Pre jednu kartu toľko emócií. Minule mi chýbala jedna karta v novej hre a pohotovo mi ju poslali. V podstate vždy boli ústretoví. Osobne na tom nevidím nič zlé, že každému nedajú jednu promo kartu :-) Nebude to teraz zlý, zlý Mindok…

A čo keď som ich kúpou hry podporil. Kupoval som ju, lebo som ju chcel a nehrajem ju za trest :-))  

23.10.2021 20:22:44

No prostě proč ji nedají jen do toho rozšíření? Tím nevzniknou duplikace a dostane ji tak ten, co má o hru skutečně zájem a ne ten, kdo přišel až jako druhý :D

23.10.2021 20:32:30

Můj osobní názor je, že tu kartu původně plánovali k rozšíření,  ale teď když vědí, že je tiskárna přetížená a rozšíření bude tak v 1 čtvrtletí v příštím roce, tak ji jednoduše přihodil k základu, co teď dotiskli a protože se pomalu blíží listopad a lidé začínají nakupovat na vanové neviděli důvod tu promo kartu držet na skladu, a spíš se rozhodli podpořit prodej základu, aby třeba trochu popostrčili ty co koupi zvažují. Přeci jen lidi mají proma rádi. To jiskřeni emocí mi tu přijde zbytečné.

23.10.2021 21:45:38 | Upraveno autorem (porovnej)

@Lady corten sama jsi to napsala. Lidi mají proma rádi. Proto se někdo může cítit neprávem ochuzen. 

Připomíná mi to kickstarterové kampaně, které zvýhodňují backery v druhé vlně levnější cenou za stejný, nebo i lepší obsah. Backeři z první vlny, díky kterým hra vůbec vznikla, pak logicky jsou nespokojení, protože si připadají podvedeni.

Ale co, je to jen jedna karta, která hru nijak neovlivní. Jen to zamrzí, když by to šlo i jinak…

23.10.2021 22:31:53

Tak to muselo byť v každom prípade nejaké veľmi stealth promo, pretože v tejto chvíli nemá žiaden obchod uvedené, že by u nich predávaná verzia Arnaku obsahovala aj túto kartu. A samozrejme pokiaľ ju tam strkali “na tajnáša”, tak to trochu popiera význam slova promo (= podpora predaja).

Súhlasím každopádne s ľuďmi, ktorí si myslia, že to nimi zvolené riešenie bolo hodne nešťastné, našťastie ale podľa vyjadrenia Mindoku na FB to vyzerá tak, že promo karty budú opäť dostupné v rámci rozšírenia (aj keď neviem, či budú predávané aj samostatne, ako to robili v prípade Marsu). A dokonca by mali vydať všetky 3 karty (Saxophone, Soothsayer's Rune, Alicorn).

Predsa len, je to stále pôvodom česká hra, takže by bolo celkom fér, keby na domácom trhu vyšli všetky promá, ktoré sú v dispozícii aj v angličtine.

3.3.2022 10:27:31

Napsal jsem před Vánoci slušný e-mail s žádostí na Czech Games Edition a za poštovné mi promo karty zaslali. Saxofon CZ a druhé dvě v EN.

Netuším, zda ještě nějaké mají skladem, ale za pokus nic nedáte ;-)

Tímto CGE ještě jednou mnohokrát děkuji! :-)

 

3.3.2022 12:32:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Boli spustene predobjednavky Ztracený ostrov Arnak: Velitelé expedic. K nim by ste mali dostat i 3 promo karty: Saxofon, Roh jednorožce a Věštecké runy. Neviem, ci proma davaju ku vsetkym predobjednavkam alebo je ich obmedzeny pocet, ale asi bude lepsie nezahalat s predobjednavkou, ak chcete mat istotu.

26.3.2022 14:37:14

Vybíráme z Bazaru

Pokémon karty
Pokémon karty
Akt. cena: 65 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas