Ztracený ostrov Arnak

xxxxxxxxxo hodnoceno 437x (Seznam vlastníků)

Ztracený ostrov Arnak - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Michaela „Mín“ Štachová
Michal „Elwen“ Štach
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karty vybavení

Zdravím vespolek, jelikož se Karty Vybavení dávají vždy dospod balíčku, tak v podstatě v posledním kole je má cenu kupovat jenom kvůli bodové hodnotě karty a kdo má větší balíček tak je nemá kvůli efektu cenu nakupovat již ani ve čtvrtém kole, protože si ji hráč jen těžko dolíže do ruky. Nebo to hrajeme špatně?

14.7.2021 21:11:41

Ano, karty vybavení už si v posledním kole do konce hry těžko lízneš. Proto taky nabídka vybavení je s koncem hry čím dál chudší a naopak se rozšiřuje nabídka artefaktů které můžeš použít ihned a navíc ti přináší vítězné body.

14.7.2021 21:35:06

Pokud si dáš práci s balíčkem a pročistíš si ho, můžeš mít teoreticky možnost ho celý dobrat do ruky a případně koupené karty ještě dolíznout dalšími efekty v průběhu kola, kdy je získáš - čili i v tom posledním. Ale zrovna u vybavení je pak už ten výběr dost omezený, takže by muselo být celkem štěstí, aby tam na tebe čekala karta, kvůli které má smysl tohle řešit. Ale když jsem se na čištění balíku zaměřil, už se mi stalo, že jsem v posledním kole dolízal celý balíček a ještě jsem měl možnost dobírat další karty. 

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

14.7.2021 23:19:35

Vybíráme z Bazaru

Massive darkness 2 KS upgrade pack ve fólii
Massive darkness 2 KS upgrade pack ve fólii
Akt. cena: 199 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas