Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxoo hodnoceno 212x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nákup Kickstarter edice z Gamefound - JIŽ NEAKTUÁLNÍ

Ahoj,
v posledních dnech se tady řešila možnost získání Kickstarter edice Starého světa. Zjistil jsem, že stále na Gamefound kredit mám, takže jsem chtěl hru koupit sobě a kamarádovi a přišla mi škoda neobjednat těch kusů víc, když jsem viděl ceny v bazaru. Go On Board mi potvrdili, že objednávku dokončit můžu a součástí všech edicí jsou rozšíření Wild Hunt, Monster Trail a Adventure Pack (které zatím na trhu nejsou a mají mít hodnotu 125 eur) a také KS exkluzivity Ciri, Lost Mount a Mounted Eredin (jsem day 1 backer). Gamefound nijak nelimitoval množství edic, které jsem mohl do objednávky přidat a skladové zásoby během týdně nijak neklesaly (čili téměř nikdo už téhle možnosti nemůže využít), ale po upozornění na tento příspěvek tvůrci objednávku omezili na tři kusy - sice šlo do košíku stále přidat více kusů, ale nehodlám vědomě porušovat nová pravidla (a pokud už taková byla dříve, tak to nebylo nastaveno v systému a dopředu komunikováno).

29.10.2023 11:17:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Pledge manager už je dávno uzavřený a hry jsou doručeny, tohle nemůže fungovat ;)

29.10.2023 12:09:44

@LurDaeron To jsem si myslel taky, akorát že toho mají prý vyrobeného víc, než se nakonec objednalo a rozeslalo. Dokud na Gamefound nejsem přihlášen, píše to “The project is currently open for backers with credits. You can't add anything to your pledge because you don't have any.” Jakmile se přihlásím, píše to, že jsem backer a můžu cokoliv doobjednat a doplatit. Hodiny jsem hledal, jestli to opravdu bude fungovat, nakonec jsem radši napsal Go On Board na Facebooku a odpověděli, že to tak opravdu je a že součástí jsou stále i všechny rozšíření (Monster Trail atd.) a KS bonusy (Ciri, Lost Mount), dokonce i Mounted Eredin, neboť jsem euro přispěl hned první den.

29.10.2023 12:27:00

Ale aby to nebylo jen na základě mého tvrzení, ostatně jsem tady nový, tak posílám i screenshot zmíněné konverzace na Facebooku a screenshot otevřeného pledge manageru.

29.10.2023 13:11:24

Je to pravda. Píšu to aj tvorcovia na gamefound. Pokiaľ si zaplatil aspoň jedno € na kickstarter, môžeš kupovať ďalšie krabice priamo z gamefound. Takže tak. Neviem tu vložiť obrázok ale ľahko si to dohľadáte.

Jessicanimation

21.10.2023 17:32

view profile

follow

BACKERPLEDGE MASTER

Hi! I backed 1euro back when the ks was going on but I didn't have the funds to go gameplay all in at that time. I can now but the project is being delivered so I thought arg too late... until I saw I can still add to my pledge the big box deluxe gameplay all in. Is that true ? Can I add one to me pledge, pay it and shipping, and receive it in a few months? Or is it a glitch in the system? Thanks for your time and happy gaming!

reply

 

0

Szymon_GoOnBoard

Szymon_GoOnBoard

24.10.2023 10:36

view profile

follow

CREATOR

You can add products which are already available and you receive it in the following weeks/months depends on your shipping address

MattJack

30.10.2023 01:27:56

Hele a přijde vám to reálné? Tohle platí selským rozumem pro nákup jedné kopie pro sebe (OK možná dvou pro sběratelské účely?). Ale že by na to prodali větší množství tomu fakt nevěřím.

Schválně jsem Go On Board napsal dotaz, jaká jsou na tohle pravidla (ať již psaná či nepsaná) a dal jsem jim i odkaz na tohle diskusní fórum (ještě že jsou ty online překladače :-).

3.11.2023 15:46:19

@Zeus dej prosím vědět, samotného mě to dost zajímá a hledal jsem k tomu info. All in krabice s haded figurkama by se mi líbila…

 

EDIT: Kde se případně dá poslat 1e přímo na KS abych byl pledgers? Protože u konkrétního projektu jasný, ale kde jinde, aby se počítalo, protože jinak já mám posláno už 220e na druhém novém zaklínači, ale tahle možnost se i neotevřela…

4.11.2023 11:35:07 | Upraveno autorem (porovnej)

@Baal tak ako, funguje to este? Chcel by som legendary hunt exp.

5.11.2023 01:14:47

@no.vi89 Legendary hunt je běžně dostupný v obchodech, proč ho brát přes KS?

5.11.2023 08:02:01

@jirkau no nasiel som to skladom (anglicku verziu) len na 1 obchode aj to len 1 kus az dnes. ostatne su na objednavku/nedostupne vsade. 💀Ale ak si GF uctuje 20e poštovné tak si pockam alebo to kupim odtial 

5.11.2023 09:40:06 | Upraveno autorem (porovnej)

@LukasTarantino Na projekt se dá přispět jen během trvání projektu. Pak se dá objednávat i v rámci late pledge, ale to ne vždy a zároveň ti to tam nenechá kredit navíc. Situace u tohoto projektu je dost nestandardní, většinou po nějaké době prostě kredit propadne a už ti dostupný není. 

5.11.2023 11:14:20

@LukasTarantino a ostatní. Go On Board mi v pondělí potvrdil, že max. co jsou ochotni/schopni poslat jsou 3 All-in sety. Takže cokoli navíc je nereálné.

8.11.2023 08:31:12

Jinak na žádost uživatele, který tuto diskusi založil, ji někdy o víkendu odstraním, protože pozbyla na významu. Resp. aspoň to je aktuální záměr :-)

8.11.2023 08:35:03

Vybíráme z Bazaru

ESCAPE ROOM - Úniková hra
ESCAPE ROOM - Úniková hra
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas