Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxoo hodnoceno 212x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Náhradní krabice k all in boxu

Ahoj, strašně moc jsem chtěl mít ve hře pořádek a nadšeně jsem si to objednal vše v jediném boxu, ale při rozdělování karet a komponent zjišťuji, že to byla celkem chyba, protože bych chtěl jednotlivá rozšíření mít od sebe a od základní hry oddělené. Nedá se tedy sehnat dodatečně chybějící krabice nebo nenapadá někoho, jak to celé elegantně skladovat? Díky. 

19.11.2023 00:48:55

Tim,ze big box neni solo prazdna krabice navic, tak vlastne neni sance sehnat prazdne krabice.

Ale za sebe mohu rici,  ze ja jsem z BigBoxu nadseny. Na karty jsou bloky, kde jsem si to oddelil. Naopak si neumim predstavit mit X krabic

Ta hra v all-in zabira diky BB tak polovinu mista.

19.11.2023 01:04:44

Asi jde hlavně o první hry, kdy jsem to měl vše promíchané a potřeboval jsem pro první hry k učení jen ten základ a nevěděl, kde to přesně všechno je. :) možná to bude časem přehlednější, ale i tak mám pocit, že po obaleni karet bude problém to všechno do big boxu narvat, nebo ne? 

Zatím jsem si dal karty různých rozšíření bokem do IKEA pytlíků, ehm. 

19.11.2023 11:36:52

Mam obalene vse, krome Divoky hon (to jsemprodal) a karty pruzkumu…tam.jeste nevim, protoze pak uz bych mel strach, ze se to nevejde.

19.11.2023 16:27:14

Já mám obalené všechny karty a vlezou se. Karty událostí jsem dal do krabičky kde patří Eredin na koni a některé karty jsem dal do spodní krabice a zbytek je v té vrchní krabici kde je vetšina karet.

19.11.2023 16:48:25

Karty zaklínačů a mágů s jejich trofejemi jsem zagumičkoval každou hromádku zvlášť a vyskládal jako další vrstvu na spodinu krabice (na velké karty). Hrací plán nepoužívám, je hozen mimo deskoherní koutek (plamyat jako jediný má místo na velké karty, zatímco plán kartonový je nepoužitelný). K tomu mám krabičku s obalenými žetony (všechny) a vše se do ig boxu krásně vejde. 

19.11.2023 17:20:46

Ja mám krabice od rozšírení skelige magovia a legendárny lov a sada mi na ne prach pod posteľou. Ak by bol ešte zaujem ponúkam zadarmo

29.1.2024 20:48:54

Vybíráme z Bazaru

Hra Vesmirna agentura
Akt. cena: 440 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas