T.I.M.E Stories - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Manuel Rozoy
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Scénář Switching Gears v CZ ke stažení zde na ZH

Po nečekaně dlouhých dokončovacích pracích je scénář konečně hotov. Jakmile administrátoři soubory schválí, bude scénář ke stažení, a to včetně nápovědy v českém jazyce.

Scénář je poměrně obtížný, takže věřím, že nápověda přijde mnohým vhod.

Zároveň děkuji Meeshab za skvělý betatest. Rád uvítám i případné připomínky k překladu, abych ho mohl v dalších verzích ještě vylepšit.

Doufám, že si scénář užijete, jsou za ním desítky hodin práce (hlavně kvůli "photoshopování" v malování a se stylusem v mobilu).

Pokud by někdo chtěl vyjádřit svůj vděk, radost by mi udělal scénář barevně vytištěný na nějakém pevnějším papíře, ideálně i nařezaný, abych si sám mohl své dítko také zahrát :)
25.8.2018 13:08:07

Díkes
Super. Díky za překlad! Už se na scénář těším
Kubis

25.8.2018 21:52:49

Nod

Super

Super nejako dlho to už schvalujú? By ma zaujimalo či si to do víkendu zahrám :)

28.8.2018 14:15:35

Schvalování
trvá asi týden až 14 dní, podle volného času moderátora.

29.8.2018 07:45:33

Skvělá práce!!

Waaw to musela být silena práce! Díky za to moc! Už se těším, až scénář vyzkousime. Říkám si, ze si to nechám natisknout a zkompletovat v reklamce a přijdu si pro to jak do obchodu

14.9.2018 23:23:22

Jake to je?

Moc diky za preklad tohoto scenare, vypada to ze od BF uz se niceho nedockame. Jak Switching gears hodnotite ve srovnani s ostatnimi pribehy co se tyce kvality a obtiznosti?

30.11.2018 04:30:48

tlač

Ja mám otázku? chcel som si dať vytlačiť tento scenár a dozvedel som sa že by ma to stálo vyše 30€, hrúbka papiera a strihanie je najmenšia položka. Najviac stojí farebná, obojstranná tlač. Plus mi bolo povedané, že tam chýbajú kóty po krajoch, ktoré zabezpečujú presne strihanie, aj keď do by som si prípadne vyriešil aj doma vlastnoručne.

Poprosím Vás o radu, ako ste postupovali vy, prípadne kde a cca za koľko ste si vedeli vytlačiť tento scenár?

Vopred ďakujem za info.

3.12.2018 10:57:51

tisknu to na laseru/toneru a vychazi to zhruba 8 kč oboustraný barevný tisk... x 35 stránek a hned jseš na 300 kč (+- 15 euro), takze ani domaci vyroba moc penez neusetri

23.4.2021 20:36:57

mame tento scenar jiz odehranej a celkove urcite pozitivni zkusenost, kvalita, ale mouchy by se nasly, jmenovite je tam nekolik tiskovych a dost zasadnich chyb, (chybejici moznost ziskat kartu mapy s CHATOU na trvalo, cimz se cely beh vyrazne urychly, myslim ze je to karta predmetu 25) a dale nelogicke ziskavani predmetu (ozubene kolecko z vlka…) a vcelku nutnost si ty ozubeny kola vyrobit z papiru a pak s nimi ve skutecnem svete otacet, protoze “z pameti” je to temer nemozne

5.2.2023 21:32:09

Vybíráme z Bazaru

Monopoly South Park (EN)
Monopoly South Park (EN)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas