T.I.M.E Stories - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Manuel Rozoy
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

mh

České fanouškovské rozšíření

Protože scénářů není nikdy dost a protože jsem cítil nutkání si to vyzkoušet, vytvořil jsem vlastní fanouškovský scénář. Ještě než ho zveřejním, ho chci protáhnout testováním. Ale první naznačilo, že by se to publikovat dalo.

Ovšem problém je s obrázky. Protože nevládnu takovou výtvarnou zručností, jak bych si představoval, obrázky do scénáře jsem různě postahoval z internetu, převážně z Pixabay, ale ne jenom odsud. Proto obrázky nemají jednotný styl. Na amatérský fanouškovský pokus to asi stačí, ale přece jen bych radši, kdyby to i z hlediska výtvarného vypadalo aspoň trochu profesionálně.

Chtěl jsem se tedy touto cestou zeptat, jestli by se nenašel někdo, kdo by byl schopen a ochoten scénář ilustrovat.

Pro představu:
Doba: Okolo roku 1800 našeho času.
Exteriéry: Vesnice (náves) a její okolí (humna), lesní lokace (hustý les, mýtina apod.).
Interiéry: Hospoda, školní chodba, vnitřek lesního stavení babky kořenářky apod.
Počet scenérií o 5 kartách: 2
Počet scenérií o 4 kartách: 4
Počet scenérií o 3 kartách: 6
Počet scenérií o 2 kartách: 2
Počet scenérií o 1 kartě: 2
Počet schránek postav: 5
Plus obrázky na lícových stranách karet (předměty, další postavy, ilustrace popisovaných situací).
Celkový počet karet: 209.

Pokud byste někdo měl zájem, napište mi, prosím, soukromou zprávu.

Pokud se nikdo nenajde a testování proběhne úspěšně, zveřejním scénář v současné podobě.

Veškeré připomínky, podněty a názory můžete psát přímo sem do diskuze. Předem děkuji.
12.5.2019 23:08:48

Testovani
Zajimalo by me, jak dopadlo testovani. :-) Podelis se o zpetnou vazbu? Budes hru nakonec "publikovat"?

22.6.2019 09:53:09

mh

Testování
Protože se mi na výzvu ohledně ilustrací nikdo neozval, je scénář vytvořený pomocí obrázků různě stažených z internetu a jejich amaterských úprav.
Zatím byl odehrán ve dvou skupinách, poprvé moje manželka a dcera, podruhé známí. Z těchto hraní vyvstaly ještě drobné úpravy.

Než to pustím ven, byl bych radši, kdyby se to podařilo otestovat ještě alespoň s jednou skupinou. Chci se tedy zeptat, jestli by se nenašlo pár odvážlivců (2 - 4, ideálně 3 - 4), kteří by se se mnou sešli někde v Praze na vhodném místě a za mého přihlížení si odehráli alespoň jeden běh.
Pokud byste někdo měl zájem, napište soukromou zprávu a domluvíme se. Ideálně, pokud by se přihlásila již celá skupina.

Spíše někdy o víkendu.

Pokud budou výsledky tohoto testování uspokojivé, zveřejním celý scénář, asi na těchto stránkách.

11.9.2019 19:35:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Testování T.i.m.e. stories

Ahoj. Ja bych ráda testovala,jestli uz není pozdě...

30.9.2019 21:16:48

mh

PUBLIKOVÁNO
Ahoj,

díky všem, kteří se podíleli na testování, jsme se dostali do finále.

Scénář je publikován zde na Zatrolenkách jako neoficiální rozšíření:
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/t-i-m-e-stories-baziliskovo-doupe-neoficialni-9665/

Soubor se scénářem teď už jenom čeká na schválení a bude tamtéž ke stažení.

24.10.2019 20:50:14

Vybíráme z Bazaru

Architects of West Kingdom EN + Rozkvět řemesel CZ
Architects of West Kingdom EN + Rozkvět řemesel CZ
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas