Oathsworn: Into the Deepwood

xxxxxxxxxo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Oathsworn: Into the Deepwood - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: není
Vydavatelé: Shadowborne Games
Autoři: Jamie Jolly
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Komunitní překlad

Komunikuji teď s tvůrci o podpoře pro komunitní překlad. Mým cílem je získát podklady či přístup k pracovním souborům v aplikaci, která se bude používat k překladu do němčiny (hra bude v angličtině, ale v aplikaci by měli být všechny karty, atd. dostupné v němčině), aby odpadla nutnost skenovat části hry.

Cílem komuntního překladu nebude přeložit celý příběh (500 000 slov by/bude trvat rok(y)), ale přeložit hlavně pravidla/karty/zkrácený příběh každé kapitoly (= mód instant action).

Chtěli by vědět, kolik lidí by se na tom chtělo podílet. Kdo se přihlásí?:-)

5.5.2022 10:10:02

Za překlad hry budu určitě rád, bohužel kvůli nedostatku času a spoustu jiných končínku nebudu moci přiložit ruku k dílu. 

Pokud něco taková vznikne tak budu moc rád.

---------------------------------------------------------------------
Konfliktní hráč, který se nebojí přijít při deskové hře o přátele.

23.7.2022 10:39:25

@UmmA podařilo se sehnat podklady? ono když by se to (spíše příběh než pravidla) prohnalo třeba DeepL překladačem, tak by výsledek mohl být hodně solidní i s minimem práce….

25.7.2022 10:41:04

@Melandor Neměli moc čas to řešit,mám akorát finální pravidla. Ty už jsem překládat začal, mám to ve Smartcatu, Story Rulebook mám z 20%,nemám na to moc čas. Moje ambice je do podzimního KS dodělat rulebooky a případně karty hrdinů či titulky k vysvětlujícím videím.

Pokud chceš celý příběh, vytáhl jsem ho z aplikace. Je to prý 550000 slov.Muselo by se to trochu upravit,aby tam člověk nepřekládal java jazyk,ale pak se to dalo zpátky do aplikace a mělo by to fungovat. Žádné další formátování jako u pdfek.

25.7.2022 15:41:09

Preklad pravidel - story/encounters 

Zdravím , chcel som sa opýtať či nastal v tomto už nejaký pokrok . Od poslednej komunikácie tu ubehol skoro rok a zatiaľ neni  žiadny súbor pridaný na stiahnutie . Ďakujem 

13.6.2023 11:02:09

@Bee S novým vydáním má být nový rulebook, takže jakýkoli překlad teď nemá moc velkou hodnotu.

13.6.2023 12:32:46

Vybíráme z Bazaru

Drakiáda - inzert
Drakiáda - inzert
Akt. cena: 69 Kč
Končí za: 11 dnů

Offcanvas