Fire in the Lake: Fall of Saigon

xxxxxooooo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Fire in the Lake: Fall of Saigon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Fire in the Lake
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Mark Herman
Volko Ruhnke
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Našel by se někdo ochotný přeložit texty?

31.5.2022 19:30:59

Zdravím,

až dorazí, tak budu překládat karty a pomůcky v grafice - ta bude shodná s mým překladem základu.

1.6.2022 11:10:17

Jak pokračuje překlad?

29.9.2022 16:44:12

Zdravím,

bohužel jsem se k tomu ještě nedostal. Mám jen přečtená pravidla a materiály.

30.9.2022 08:42:06

Zdravím,

update: mám hotové pomůcky a zítra začnu karty

update: karty hotové v grafice s novým rubem, zbývá deska US Postoje a poslední korektura

4.11.2022 15:59:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Zdravím,

do souborů nahrány ke schválení pomůcky pro frakce, převrat, Paříž a karty. Vše v CZ ve vlastní grafice, překlad je dělán pro mou vlastní potřebu a když už jsem překládal, tak je třeba využije i někdo jiný a udělají radost. Tedy nabízím a nikomu nevnucuji :)

Grafika je shodná se základem, tzn. opět bez ilustračních obrázků, jelikož se mi nelíbily a nešla mi najít vhodná náhrada pro všechny. Změnila se grafika Převratu, jelikož už se nejedná o RVN vůdce a dále Rub karet, jelikož Ho již byl v té době mrtev. Pokud Vás to zajímá, tak na Rubu Ho Chi Minha nahradili Nguyen Giap (vlevo) a Le Duan (vpravo). Stíhače pak nahradily vrtulníky, pro jejich výraznější zapojení oproti stahující se pěchotě.

Překlad je místy opět volnější, aby více vystihoval události karty a byl případně výpravnější, nebo upozornil na vývoj situace více odkazově, byl pestřejší a zkrátka se mi více líbil, navzdory přesnosti vojenské terminologie (herní je důsledná).

Pokud najdu sám chybu, opravím ji, jinak překlad nechávám v původním stavu.

Tabulka US Postoje není přeložena, je to jenom shrnutí pomůcek a pár chlívečků na posun žetonu, originál tak postačí.

Tisk je pomůcek na A4 a karet na A3, obracení po delší, respektive po kratší straně.

Ať se hra líbí a přeji příjemné hraní :)

20.11.2022 13:22:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Quadropolis
Quadropolis
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas