Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 110x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Věci ke stažení

Všimli jste si, že v textu toho update od SFG je mezi řečí zmíněno, že nejenže to vypadá, že nebudou pro budoucí předplatitele žádné digitální “přídavky” jako bylo zvykem od Diea Games, ale dokonce za pár dní zavřou přístup i současným předplatitelům k obsahu od Diea Games? Konkrétně 22. 7., tj. za cca 4 dny.

Přiznám se, že mě to napadlo už dřív, že to udělají, hned jak znepřístupnili celý původní web euthia.com. Tak se mi kromě odkazů pro předplatitele podařilo zachránit většinu textů Deníků. Jo, přiznávám:i ve svém věku jsem nenapravitelný romantik a rád si zavzpomínám nad deníky na své začátky s Euthií, kdy jsem celý nervózní nevěděl o jejím týmu vůbec nic a přesto jsem do nich vložil důvěru nejen svou, ale musel jsem přesvědčit i rodinu. Kolikrát mi to jen skvělí lidičkové v Diea games vrátili! Euthia je moje nejlepší investice za poslední roky.

Tak jsem zpovídal strejdu G., co to šlo… Na kartách už nic neměl, ale v keši jsem mu našel kromě českých deníků i pár obrázků (v malém rozlišení) a i několik kapitolek deníku v angličtině. O původní hře Legendy ani jiné články (např. rozhovor s ilustrátorkou) už v žádné kapse neměl ani strejda G…

18.7.2022 20:03:20

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Quest Kids & Big Bads of Tolk's Cave Kickstarter
Quest Kids & Big Bads of Tolk's Cave Kickstarter
Akt. cena: 2190 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas