Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 112x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak dobře to půjde narvat do krabice?

Chtěl bych se zeptat, jak to bude s velikostí krabice a jestli je v plánu i nějaký insert?

Podíval jsem se na chystaný Kickstarter a nemohl jsem si nevšimnout, že oproti Legendám země Euthie přibylo docela dost žetonů a dokud jsem si u Legend nepořídil pořadač na žetony, bylo díky velkému množství sáčků s různými druhy žetonů rozkládání a uklízení hry dost zdlouhavé a docela otravné. A že by bylo v krabici (2. edice) hodně místa nazbyt, to se taky zrovna říct nedalo.
20.4.2020 10:56:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Organizer

To já už se těším na nějaký krásný dřevěný organizér který tam bude sedět parádně :) ...

20.4.2020 11:13:59

GeneraIX
Jenže ty jsi výjimka. Většina lidí si žádný organizér vyrábět nebude. Takže můj dotaz je naprosto opodstatněný. Vždyť podle samotných autorů na Kickstarteru bude čtvercových žetonů, které nejsou zrovna nejmenší, 440. A když k tomu připočtu další menší žetony (zranění, peníze, drahokamy, žetony akcí, atd.), kterých je 676, tak si říkám, že by to nějaký insert pro lepší organizaci rozhodně chtělo.

A to má Euthie obsahovat ještě 63 mapových dílků, které jsou docela velké, 254 karet, 5 opravdu velkých desek hrdinů a 4 obrovské herní desky, takže mě zkrátka zajímá, jak velká bude krabice.

20.4.2020 15:24:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Insert/pořadač
Díky za dotaz, upřímně se to snažíme řešit a pravděpodobně se to objeví v ADDONs, jen možná né tak promakané, jak by jste si to představovali, ale jde trochu o to, že nemáme v týmu kapacitu, kdo by to byl schopen navrhnout. Pokud by jste v tom měl někdo velký zájem, budu rád, když se ozvete a pomoc je vřele vítána. :-) Díky
_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

20.4.2020 18:17:49

Insert
Přidám svůj pohled na věc. Mám spoustu her a žádná nemá orginální insert. Většinou ho buď neměli, nebo byl pro mě nevhodně řešený (vhodný jen na neobalené karty), nebo toho obsahu bylo prostě moc (kickstarter, rozšíření). Takže místo insertu raději ocením o fous větší krabici, kde si vnitřek můžu zařídit podle svého.
Navíc, spousta profi insertů stojí 1/3 až 1/2 celé hry. Takže za mě insert klidně vypusťte a soustředte na kampaň jako takovou.

PS: Mám první edici z hithitu s "pizza" krabicí narvanou pytlíčkama a zvyknul jsem si :) .

20.4.2020 18:56:05

MalcolmReynolds

Ale já neříkal že si ho budu vyrábět. Koupím..

20.4.2020 21:16:40

Insert

Pro mě je insert velmi důležitá věc, za kvalitu rád zaplatím. Času je totiž málo a nerad ho ztrácím pytlíkováním komponent.

20.4.2020 22:28:45

Insert
Taktiez by som bol rad keby bol insert funkcny a nie len take ze aby sa nepovedalo a nakoniec to bude nepouzitelne. Nejde mi o ziadnu dokonalost ale funkcnost. Napriklad velku cast komponentov tvoria stvorcove kartonove poklady, ability, predmety. Toto by som rozhodne naskladal do vyberacej krabicky podobne ako je to v Who goes there. Rozhodne by som na tom popracoval. Neviem si predstavit ze by som to mal nasackovane to by ma velmi rychlo prestalo bavit a to by bola skoda kedze hra vyzera naozaj super.

21.4.2020 06:51:26

Insert
Vzhledem k množství materiálu, který je v této hře, si moc funkční insert nedokážu představit. Troufám si tvrdit, že by byl potřeba dvoupatrový a kartonové listy zaberou většinu prostoru a dělají tak insert nereálným.
Ještě jsem se nesetkal s velkou hrou, kde by funkční insert byl. A nekupovat kvůli tomu hru..no nevím :)

21.4.2020 07:03:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Podporim
Samozrejme moje rozhodnutie o podpore insert nijako neovplyvni. Ked insert nebude v takej forme ako mi vyhovuje tak si rozhodne poradim ako u vacsiny hier. Hra rozhodne za to stoji

21.4.2020 07:31:32

Unboxing

https://youtu.be/Xn6zK017vPc

Je toho vela, ale sackovanie komponentov mi nepride ako problem... Pre vasniveho hraca urcite nie... Mam arkham horror so vsetkymi dlc a tam je toho podstatne viac... No boze tak pol hodinu chystame hru ale co? Ak sme dobra partia tak sa pri tom bavime ;)

25.4.2020 09:38:23

Tým Eutia
špatná sekce...přesunuto

25.4.2020 12:26:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, chtel jsem se zeptat, zda nekdo nevite o nejakem funkcnim insertu. Dik

22.11.2021 08:28:11

Vybíráme z Bazaru

Vysoké napětí Albi
Vysoké napětí Albi
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas