Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 110x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Fanouškovské scénáře

V souborech ke stažení je k dispozici překlad solo scénáře Striga, jehož francouzský originál je na BGG. Jedná se o jednoduchý scénář s námětem Zaklínače a jeho boje se strigou. Oproti originálu jsem vytvořil kartu strigy, která využívá hodnoty původní karty příšery Zplozenec Faer. V souboru je ve třech velikostech, aby bylo možné výslednou kartu oříznout na potřebný rozměr.

31.1.2022 10:31:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Nešlo by to nějak upravit pro více hráčů? Trochu by to ohlo příběh, že by se nejednalo o Geralta, ale prostě zaklínači mají porazit strigu a vítěz by byl ten, kdo by to zvládl jako první. O kolik více dílku by se tam přidalo případně?

31.1.2022 12:02:26

Obávám se, že ohledně rozšíření na více hráčů neporadím, Euthii jsem hrál zatím jen solo. Netuším jak hra více hráčů funguje a jak to je, když se má mlátit jedna finální příšera. Ale pokud by se systém vzal z nějakého existujícího scénáře, tak by to asi šlo. Každá esence by dostala své znamení a mohlo by se zaklínačovat :)

Nicméně tento konkrétní scénář se dá zvládnout solo, má dost kol na to, aby hráč získal potřebnou reputaci na nejlepší vybavení. Takže nevím, jestli by to ve vícero hráčích nebyla nuda a striga by se na konci umlátila s prstem v nose.

31.1.2022 16:56:00

Ke stažení je další solo scénář, tentokrát už bez tématického zaměření. Jde opět  o solo a od stejného autora jako Striga.

Vzhledem ke konci studia i hry samotné, se pokusím přeložit i další fanouškovské scénáře, včetně toho kampaňového. Snad to sníží těžkou frustraci a vztek, který nás teď naplňuje…

6.5.2022 10:53:17

@Bloud super, díky za to!

6.5.2022 11:44:05

Vybíráme z Bazaru

Ohroženi
Ohroženi
Akt. cena: 440 Kč
Končí za: 13 hodin

Offcanvas