Emerald Flame, The

xxxxxxxxxx hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Emerald Flame, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 270 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: logická
Čeština: není
Vydavatelé: PostCurious
Autoři: Rita Orlov
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PM

Škoda že to není v CZ verzi

Tedy alespoň pochybuji o tom že by to někdo vydal, protože tohle není jen o čistém překladu pravidel, ale i o vymyšlení výsledků hádanek, protože když má být výsledkem anglické slovo, tak vymyslet za něj náhradu, aby seděla do té hádanky na počet písmen, to je skoro o udělání nové hry. 

Je to přitom docela škoda, protože ty komponenty vypadají na obrázcích báječně, navíc se to odehrává v Praze a z těch obrázků atmosféra Prahy a alchymistů za Rudolfa II vyloženě čiší. A dokonce i známky na obálkách mají na sobě razítko z České pošty :)

Docela bych si tu hru zahrál, ale nejsem si jistý, i když anglicky umím docela dobře, jestli mám na ty hádanky dostatečnou slovní zásobu. Ale láká mě ta hra dost, to zas jo. 

Snad jediná věc která mi tam úplně nesedí je ta nutnost zadávat výsledky na stránkách a nechat si potvrdit jestli jsou správné. Ano, dává to smysl, protože člověk při neuhodnutí nezjistí jaká má být správná odpověď, což by mu usnadnilo nalezení řešení, na druhou stranu si myslím že když by to bylo řešené pomocí anaglyphu v obálce, tak že by to taky vyřešilo. Ale to je spíš drobnost, asi nic co by mi nějak víc vadilo.

Cena je taky poměrně velká, ale vzhledem k tomu jak vypadají komponenty asi pochopitelná. 

7.6.2022 21:06:27

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Šnečí závody (CZ) NOVÁ
Šnečí závody (CZ) NOVÁ
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas