Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 366x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Komentovaná sólo hra pro začátečníky

Udělal jsem komentovanou sólu hru, pro ty, kterým se nedaří proniknout do základů a prohrávají stále i po více pokusech na základní obtížnost, třeba to pomůže někomu, aby neměl ze hry frustraci, což by byla škoda, a malinko ho to nasměruje, na co je potřeba si dávat pozor https://ulozto.cz/file/JAL1A9Umxawt/spirit-pdf

Každá partie je samozřejmě jiná, záleží jaké dostanete k dispozici karty, kolem kterých budete stavět svou strategii jakého hrajete Ducha, ale snad aspoň nějaká obecná rovina toho co je prioritou a jakým stylem u hry přemýšlet z toho bude použitelná.

EDIT: Měl jsem tam asi dvě chybky v textu, odkaz aktualizován

15.3.2022 12:37:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Skvělý, díky! Hru mám týden doma, ale ještě jsem ani neotevřel pravidla, trochu se toho bojím (a to jsem už více komplexní hry hrál), takže se to bude hodit :)

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

15.3.2022 14:23:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky moc - to se velmi hodí. 

15.3.2022 14:37:55

@Jonash Pravidla tam nějak nerozebírám, ty si budeš muset stejně přečíst, ale možná to pomůže v tom, že je tam pak uvidíš nějak v praxi. Jde spíš o to, aby si člověk nastavil určitý styl přemýšlení nad hrou, který vyžaduje, a nebyl neustále krok pozadu, což snad díky komentáři, proč dělám určité kroky pomůže. A určitě si to nejdřív zkus sám, nejhezčí je, když si to člověk objevuje vlastní silou. Tímhle jsem chtěl spíš pomoci lidem, kteří se nějak zasekli a opakovaně mají problém zvítězit na základní obtížnost a hrozí, že nad hrou zlomí hůl.

15.3.2022 14:50:42

Jasný, jsem si všiml, hned jak jsem stáhnul PDF do mobilu, že jsem to původně pochopil špatně. I tak to třeba ocením, až se ke hře dostanu a vyzkouším první partie. Díky. @Froggery 

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

15.3.2022 17:19:55

@Froggery Nebylo by prosím možné získat nějak získat váš komentář k sólo hře? Odkaz nefunguje. Děkuji.

22.3.2024 12:13:42

@Nikonov Hm koukám, že jsem to už nikam jinam pak nenahrál a doma jsem si to před pár dny zrovna smazal, myslel jsem, že už to nebude potřeba, přecijen od vydání natáčelo sólo hru dost lidí na youtube. Takže bych doporučil třeba tohle jsou tam teda asi dvě chybky, mrkni do komentářů, ale pro přehled a náhled jak u hraní uvažovat by to mělo být fajn https://www.youtube.com/watch?v=DedxycoizZU

22.3.2024 12:23:10 | Upraveno autorem (porovnej)

@Froggery 
premyslal som o nejakych komentovanych gameplayoch na tabletop simulatore. Tam to ma krasny mod. Nechcel by sa niekto zucastnit takejto akcie?

22.3.2024 12:31:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Dračí palác
Dračí palác
Akt. cena: 460 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas