Marvel Dice Throne

xxxxxxxxoo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Marvel Dice Throne - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: není
Vydavatelé: REXhry
Roxley Games
Autoři: Gavan Brown
Manny Trembley
Nate Chatellier
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Máte někdo nahráno? Jaké z toho máte dojmy?1vs1 to asi funguje. Funguje to dobře 2vs2 a format všichni proti všem? Když je někdo zariznuty hned na začátku, tak se asi načeká, co? 

Srovnani hratelnost/zabava/pristupnost s vladcem tokia by bylo? 

 

22.3.2024 14:59:07

1v1 hrajeme často. Spousta známých to ale nerada hraje, protože v tom nevidí strategii, ale pouze náhodu. My máme všechny sety DT co kdy vyšly takže nás to baví hlavně díky variabilitě, ale samozřejmě nejen kvůli tomu - je to oddechovka, hrajeme to často po večerech a hrajeme pokaždé tak 3 partie.

2v2 - zkoušeli jsme a není to špatné, ale za nás je hrozně dlouhé čekání na tah. Primárně to beru jako 1v1.

 

Více lidí vs. - taky jsme zkoušeli ve třech a to bylo za nás lepší než 2v2. Méně čekání.

 

Za nás nás to prostě baví díky jednoduchosti a množství celkově vydaných postav. Určitě bych doporučil pro dvojice, ale upřímně ne pro více hráčů :(.

Ale Adventures a Missions (dvě coop rozšíření v EN) už jsou prý zábavnější i ve ¾ lidech takže by stálo za to, to zkusit.

22.3.2024 15:49:27

Od včera testujeme obě krabice. Hra je to přesně taková, jakou jsem očekával. Boží skodici, kostkova rubacka, kterou otocite několikrát za sebou. Za prve je to sranda a za druhé je odehráno do půl hodiny. Za těch půl hodiny dostanu hutný zážitek, oproti většině filleru, které fakt nemusím. Hrajeme doma a bavi mě, manželku i syna (7). Postav je dost a kazdej si najde svou. Mimo to na stole vypadá fakt krasne. Není to jen luck dice roll fest, protože se s kostkami dá pracovat a za pomoci karet a stavu vymyslet fajn komba.

Ovšem jednu nevýhodu to má a tou jsou pravidla. Minimálně prvních par her, budete odpovědi dohledávat na bgg a přemýšlet nad tím, co se v rámci útoku muže a co ne, co se dá bránit a co ne. Na to bacha, ať to hrajete spravne. 




 

27.4.2024 19:17:35

Vybíráme z Bazaru

Rudý úsvit
Rudý úsvit
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas